Gdzie można kupić plastiki do skutera motomar rocky 50cc

Nigdzie nie mogę znaleść plastików do mojego skutera motomar rocky proszę o pomoc w znalezieniu będe wdzięczny

olx i allegro. szukaj używek

Mój kolega również ma taki skuter i poprosił mnie żeby takich popatrzeć, myślę że może po początkowym numerze ramy szukać?, może od innego modelu by coś dobrał ale od jakiego, na allegro nic nie ma olx również, mają już trochę lat.

nie znajdziesz nic po żadnym numerze ramy. to był mało popularny chińczyk a oni katalogów cześci zamiennych nie tworzą. troche go poprodukowali i przestali i nie ma zapasów magazynowych cześci zapasowych “na lata”. jak sie gdzieś w szopie komuś nie ostał pod sianem jakiś wrost to nietypowych dla niego plastików nie ma. I pewnie wystepował w całej europie pod róznymi nazwami - tylko co z tego? Sytuacja taka sama a jeszcze dojdzie koszt przesyłek z zagranicy.
zapewne też to standardowa chińska rama i można go obłozyć innymi plastikami z jakiegoś modelu z podobnego czasu - tylko to strasznie drogo wyjdzie

Komplet plastików np. dla mojego Zippa Quantuma to koszt 700 zł i znalazłem taką ofertę tylko jedną. Kupiłem żywicę epoksydową, siatkę i odtworzyłem odłamane części, potem matowienie plastików, podkład i malowanie z kompresora hande made (z silnika od malucha i zbiornika hydroforowego) :slight_smile: Skuter wygląda jak nowy a koszt żywic i farby to 250 zł

tak, tylko “quantumów” to były setki.

No dokładnie i nawet do nich nie ma plastików :smiley: