Gdzie mogę zdjąć blokadę z motorowera? Ile to będzie kosztować?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Gdzie mogę zdjąć blokadę z motorowera? Ile to będzie kosztować?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Freeb Freeb 1 tygodni, 5 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #697292 Odpowiedź

Kamil

Witam jestem zainteresowany kupnem motorowera narazie nie wiem czy będzie miał on blokadę bo nie mam upatrzonego modelu lecz gdyby takową posiadał gdzie mogę się udać aby blokadę zdjąć I ile to będzie kosztowało I czy taki zabieg długo trwa. Jeśli to coś pomoże to oglądam się za romet rr50 zipp pro albo junak 901. Wiem że nie są to dobre motorowery Ale będę używał ten pojazd przez około 2 lata

#697303 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

motoroweru a nie motorowera.
    każdy nowy bedzie miał blokade. zdejmie ci je mechanik lub serwis. cena jest zalezna od stawek w danym miejscu.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #697401 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Freeb
    Freeb
    Użytkownik

Zaleznie od serwisu zdjecie blokad w wymienionych pojazdach to +- 300 PLN oraz jakies 2-3h roboty. Bo musza go pozniej wyregulowac.

„Imagination is more important than knowledge. Knowledge is limited. Imagination encircles the world.”
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Gdzie mogę zdjąć blokadę z motorowera? Ile to będzie kosztować?
Informacje o Tobie: