Gdzie kupię tłok w Warszawie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Gdzie kupię tłok w Warszawie?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Suawek Suawek 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Wpadłem na genialny pomysł żeby zrobić szlif i zmienić tłok. Kompresja już nie jest taka jak bym sobie życzył więc decyzja zapadła. Problem powstał jak zacząłem szukać tłoka. Chciałem kupić dobry tłok ale nie bardzo już wiem gdzie.
    W motor-land mają tylko te dziadowskie, na allegro z Warszawy nie ma nic konkretnego. Scooterland też odpadł. Larsson to samo. Gdzie są dobrze zaopatrzone sklepy z takimi rzeczami w Warszawie?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

W Derbi będziesz wymieniał tłok ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Tak, w Kymkaczu po zmianie mimo że kompresja była w normie, odczułem różnicę. To samo chcę sprawdzić w Derbi mimo że mieści się w normie.
    I tu jest dowód że jednak legendarna trwałość silników Gilera nie jest taka wspaniała. W Kymco z przebiegiem 12 tys km kompresja wychodziła 9,7-9,8 w Derbi przy przebiegu 5 tyś jest 9 przy podobnych wartościach nominalnych. No chyba że z silnikiem działo się coś niestandardowego (lewe brudne powietrze, kiepski olej, złe docieranie)
    Ale za to właśnie kocham 2T, jeden z lepszych tłoków Vertex i szlif cylindra to 200 zł i remont gotowy 🙂

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie