Gdzie kupić oponki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #247259 Reply
    Anonim
    Gość

Siema podpowiedzcie mi gdzie tu można kupić jakieś dobre opony do skuterka (tzn. Pirelli,Michelin itp.) w Chełmieć lub do 20 km od Chełma(od razu mowie ze lublin odpada)

#247260 Reply
    Anonim
    Gość

elo, miaszkam w chelmieć i muszę cie rozczarowac bo duzego wyboru niema. kup sobie oponki na allgro, mielochu lub jakims sklepie internetowym z oponami. bo na necie taniej i wiekszy wybor. gdzieś kiedys w wulkanizacji byly tam kolo ronda na rejowieckiej ale czy sa na 100% to ci nie powiem

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#247261 Reply
    Anonim
    Gość

tak myślałem ten Chełm to dziura jednak jest ;p mimo wszystko dzieki

#247262 Reply
    Anonim
    Gość

Hehe najlepiej to przyjedź do Lublina, na pewno coś kupisz ;))

#247263 Reply
    Anonim
    Gość

tylko lipa trochę bo dojazd + ta opona będzie mnie kosztówało tyle co opona przez neta;] z wysyłką

#247264 Reply
    Anonim
    Gość

Co ty, PKSem za 5zł pewnie dojedziesz w 2 strony 10zł :PP i opona nie wiem jaką chcesz kupić ale pewnie jakoś +/- 100zł

#247265 Reply
    Anonim
    Gość

Veis napisał:

i opona nie wiem jaką chcesz kupić ale pewnie jakoś +/- 100zł

100zł to taka marna opona.
    w atala hacker w tym skuterze opony to bodajże 130/70-12, takie opony o ile chcesz kupić dobre to ceny mniej więcej od 150zł się zaczynają. Kup na miećl.ochu sobie oponkę, w sklepie cena będzie podobna lub nawet droższa (zależy od sklepu) a sam mówisz że nie ma gdzie kupić bo lublin odpada, za przesyłkę zapłacisz 20zł, to nie aż tak dużo ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Gdzie kupić oponki
Twoje informacje:

Back to top button