Gażnik

Witam wymieniłem w swoim skuterze cylinder na 80 cc i chciałbym wymienic jeszcze gaznik lecz nie wiem jaki zakupic mó budzet to ok 150 zł.Chce go wymienic poniewaz mam podejrzenia ze to przez oto ten gaznik skuter nie chce odpalic .Chciałbym abyscie mi doradzili jaki gaznik kupic pod ta pojemnosc z góry dziekuje

a może po prostu przez brak regulacji pod te 80cm. regulowałeś? dysze zmieniłeś na większą? sam robiłeś tą wymiane gara? jesteś pewnie że na 100% poprawnie i zgodnie z regułami sztuki?

tak dysze wymieniałem na wieksza, sam robiłem wymiane i na 100 % wszystko dobrze z kolejnoscia zostało załozone tylko nie wiem czy dobrze byl wyregulowany ten gaznik lecz ja wolałbym kupic nowy bo trn juz jest w słabej kondycji

ale większość 4T po wymianie gara na 80cm radzi sobie na seryjnym gaźniku tylko z większą dyszą. a już na pewno odpala. Posprawdzaj wszystko, luzy zaworowe, to czy nie przekręciłeś czegoś o 180 stopni (koło rozrządu).. itd

a jesli chodzi o gaznik to co polecasz to tej kwoty jak bm sie zdecdował wmienic