gaznik zipp quantum

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) gaznik zipp quantum

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Wczoraj zakupiłem modul zaponowy do mojego quantuma z 2007 i niezbyt milo zaskoczyly mnie osiagi skuta po wymianie owej części. Przyspieszenie nic nie wzroslo (nawet bym powiedzial ze zmalalo), zrobil się bardziej mulowaty a max wzrosl bardzo niewiele bo ok 5-10km/h. Wydaje m się ze problem lezy w gaźniku poniewaz kiedy jade z dosc stromej gorki i predkosc dochodzi do 60km/h to mu tak jakby paliwa zamało dochodzilo . Zauwazylem ze jest na nim plomba czyli cos tam musi byc zablokowane.

Anonimowy

NO i coś? POszukaj sobie o blokadach w chińskich sqterach i się dowiesz DO MODUŁÓW – UWAZAM ZE TEMAT DO ZAMNKNIECIA I KOSZA

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

a na tym formu można piszał o takich złomach jak zip qantum??odblokuj go ale bez bloka prędkość max wynosi 65

Anonimowy

ovetto, co ty właściwie wnosisz do tematu??

Anonimowy

no a co jak pisze pojebane tematy!

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Trochę was nie rozumiałem. Nie bijcie kablem od livebox’a (jak dzieci neo) autora tego tematu. można powiedzieć, żeby poszukać, albo coś, więc po co np. ty ovetto dodajesz swoje 5grę Może na jednoslad.pl nie siedzą długo, ale nie wydaje mi się, żeby to nie było forum dla posiadaczy chińczyków. Skuter jest skuter…

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie