Gaźnik Tk

Witam czy na tym oto zdjęciu jest wszystko dobrze opisane ?
http://img687.imageshack.us/img687/9141/ganiiiikjpeg.jpg

W króćcu opisanym PODCIŚNIENIE u mnie dochodziły spaliny z OES-a. Ja mam zaślepiony. Reszta dobrze. Mam identyczny gaźnik.

Dzięki za pomoc a tak z ciekawości to jaki masz skuter ?

Nie ma za co. Jak czegoś nie wiesz to pytaj. Ja jeżdżę Inką Street. To takie coś jak starszy Zipp Quantum.

A Ty czym pomykasz?

Wszystko jest dobrze opisane.

Kisiu1981 napisał:

W króćcu opisanym PODCIŚNIENIE u mnie dochodziły spaliny z OES-a. Ja mam zaślepiony. Reszta dobrze. Mam identyczny gaźnik.

To jaki masz kranik w skuterze teraz jeżeli nie ma podciśnienia?

Przewód do kranika paliwa idzie z kolektora ssącego, a nie z gaźnika. Gaźnik nie wytwarza podciśnienia.

tylko ze w tamto jest od strony krocca wiec dlaczego nie mialo by byc podcisnienia? sam jakos tak mam.

U mnie jest tak, że idzie przewód od kolektora do kranika. Może do gaźnika też to można podłączyć, nie wiem. Nie chce mi się tego rozdłubywać ani nie mam na to czasu. Teoretycznie powinno też działać, bo gaźnik jest przed kolektorem ssącym.

Kisiu1981 napisał:

Nie ma za co. Jak czegoś nie wiesz to pytaj. Ja jeżdżę Inką Street. To takie coś jak starszy Zipp Quantum.
A Ty czym pomykasz?

Ja Yamaha Axis z 97r. ale planuje jeszcze kupić Aprilie SR z silnikiem Minarelli

Mam jeszcze jedno pytanie czy to normalne aby ten oto gaźnik chlapał olejem na filtr powietrza ?

Perkins przy złej regulacji to tak.

Czyli mam rozumieć ze jeśli dobrze ustawie pewne 2 śrubki to nie powinien chlapać ?

powiedz masz 2t czy 4t?

filtr jest popryskany olejem aby lepiej łapał zabrudzenia to nie olej do benzyny który wlewa sie do gaźnika i miesza z benzyną.

oryginalny 2t silnik minarelli

srubko do strony filtra powietrza pokreć BAAAAArdzo delikatnie zaledwie o kilka stopni w prawo

U mnie leci olej do filtra powietrza zawsze - czy dobrze czy źle ustawiony. Jeżdżę tak już praktycznie od zawsze. Gaźnik też TK.

u mnie jest podobnie