Gaźnik sportowy do chińskiego skutera 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Gaźnik sportowy do chińskiego skutera 4t

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ZOW ZOW 1 tygodni, 3 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Dawidd
    Użytkownik

Witam, mam skutera Router Grande 4t.
    Czy opłaca się kupić gaźnik sportowy tuningowy np. 70cc i do tego filtr stożkowy?
    Co by to dało?

Dawid
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie ma gaźników „sportowych” – sa po prostu wieksze.
    Natomiast w przypadku 4T najczesciej wystarcza wymiana dyszy w seryjnym. Stożek to marny posmył. Hałasu dużo, kłopty z regulacją a mocy i tak z tego tyle co kot napłakał.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Taa, trafne spostrzeżenie. (Posmył & co kłak napłakał). Bravissimo. Ulalaaa. 😉 A ja nadal mam… Routera 4T. I to z tym tzw. gaziorem tuningowym! Całe … 18 mm przepustnicy (50… 72 ccm). Dysza główna #85…:#90. Gaźnik sportowy do chinola 4T? WOW. Kurtka na wacie. Żal, ach żal. *** Młodzian, ty fora jakie poczytaj, inaczej podrzem tutaj z… CIEBIE… łacha. Zawodowo. 😉

Ryży kłak. 😉
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie