! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) gaznik problem

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam problem z gaźnikiem kopiłem gaźnik i on ma 2 wejścia nie ma na podciśnienie wiec go nie zamontowałem rurki i nie chce mi odpalić jedynie jak wstrzyklem strzykawka do cylindra to odpalił ale zgasł od razu. i co teraz zrobić z tym wężykiem od podciśnienia i do czego służy podciśnienie ??
    http://www.speedyshare.com/366484488.html tutaj sa zdjęcia gaźnika nie wiedziałem jak wsadzić na forum

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Anonimowy

U mnie podciśnienie jest do gaźnika podłączone …

Anonimowy

to gdzie jest wejscie do wezyka od podcisnienia w tym gaźniku moglbys wskazac w jednym z zdjec

Anonimowy

Hmm, u mnie jakoś inaczej jest. Jest podłączone podciśnienie do gaźnika i wężyk idzie gdzieś w stronę baku a tu ?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

tu jest podłączony do krućca

Anonimowy

A jeszcze niech kolega napisze jak miał w poprzednim gaźniku

Anonimowy

może i się myle ale oryginalny gaźnik od roxa nie różni się chyba jakoś szczególnie od dellorto??

Anonimowy

oryginalny gaźnik roxa to jest właśnie dellorto PHBN 12mm
    a koledze proponuje zrobić tak
    wypiąć wężyk podciśnienia , iść do sklepu z zaopatrzeniem wnętrz albo budowlanym, dopasować dysze, czyli to wejście na ten wężyk, tylko żeby z drugej strony był gwint, zrobić dziure w krućcu, przykręcić dysze(wejscie wężyka podciśnienia,) i z zewnątrz zalać klejem dwuskładnikowym żywicznym(dla szczelności i wytrzymałości)

często robiłem takie bajery przy podłanczaniu gasbox’a zamiast stosować twójnik na gaźniku.

Pozdrawiam

Anonimowy

moj poprzedni gaźnik to gurtner 12 mm

[ Dodano: 28-01-2009, 15:23 ]
    Witam wiec zrobilem jak mi napisaliscie dziure w krucu na podcisnienie i nic nadal chyba benzyny nie dostaje co teraz?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie