Gaźnik naraku 17.5mm aerox pytanie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Artix25
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

Witam wszystkich jestem nowy tutaj na forum.

chciałbym się dowiedzieć która śrubka jest od czego i co daje jej wkręcenie/wykręcenie. w tym gaźniku są dwie jedna od strony filtra powietrza a druga przy przepustnicy (dodaje zdjęcie) https://www93.zippyshare.com/v/j9FzBF2K/file.html proszę o łopatologiczne wytłumaczenie która jest od czego i co daje, jestem zielony w tym temacie.

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 058Postów:

to raczej klasyka – jedna to regulacja składu mieszanki na wolnych obrotach a druga to regulacja obrotów (w zasadzie to zderzak przepustnicy). wpisz w google „regulacja gaźnika skuter” i wiesz wszystko o tych srubkach

Artix25
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

chodziło mi bardziej co one dają np wkręcenie lub wykręcenie śrubki tej od strony filtra powietrza. bo moja roxana słabo coś reaguje na regulację jak bym nie ustawił to i tak wysokie obroty ma. dodam że cylek to s6 streetrace, komin yasuni r filtr seryjny z wyjętą zwężką

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 058Postów:

no dają to co jest opisane pod hasłem „regulacja gaźnika skuter” w 1243 miejscach. Wiec nie wymagaj żeby to ktoś 1244 raz napisał.

Artix25
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

tzn mniej więcej wiem co dają ale chodziło mi o to, że np jak wykręcam śrubkę od strony filtra to wtedy zwiększam powietrze czy zmniejszam ?

bo mam taki problem że on słabo reaguje na regulację ;/

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 058Postów:

chłopie rusz 4 litery i w 10 sekund sobie to znajdziesz o co pytasz.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button