Gaźnik naraku 17.5mm aerox pytanie

Witam wszystkich jestem nowy tutaj na forum.

chciałbym się dowiedzieć która śrubka jest od czego i co daje jej wkręcenie/wykręcenie. w tym gaźniku są dwie jedna od strony filtra powietrza a druga przy przepustnicy (dodaje zdjęcie) https://www93.zippyshare.com/v/j9FzBF2K/file.html proszę o łopatologiczne wytłumaczenie która jest od czego i co daje, jestem zielony w tym temacie.

to raczej klasyka - jedna to regulacja składu mieszanki na wolnych obrotach a druga to regulacja obrotów (w zasadzie to zderzak przepustnicy). wpisz w google “regulacja gaźnika skuter” i wiesz wszystko o tych srubkach

chodziło mi bardziej co one dają np wkręcenie lub wykręcenie śrubki tej od strony filtra powietrza. bo moja roxana słabo coś reaguje na regulację jak bym nie ustawił to i tak wysokie obroty ma. dodam że cylek to s6 streetrace, komin yasuni r filtr seryjny z wyjętą zwężką

no dają to co jest opisane pod hasłem “regulacja gaźnika skuter” w 1243 miejscach. Wiec nie wymagaj żeby to ktoś 1244 raz napisał.

tzn mniej więcej wiem co dają ale chodziło mi o to, że np jak wykręcam śrubkę od strony filtra to wtedy zwiększam powietrze czy zmniejszam ?

bo mam taki problem że on słabo reaguje na regulację ;/

chłopie rusz 4 litery i w 10 sekund sobie to znajdziesz o co pytasz.