gaźnik malaguti f12 help :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) gaźnik malaguti f12 help :)

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam Sprawdzałem jaka jest dysza w gaźniku i wszystko byłoby by dobrze gdyby z dołu gaźnika nie zaczęło cieknąć paliwo podejżewam że to moze byc cos z plywakiem nie wiem czy na pewno dobrze go zalozylem . Dodaje Kilka Fotek: stąd cieknie benzyna: 2 pływak 2 Troche nie wyrażne te zdjęcia ale lepszych się nie dało .

Anonimowy

wez do reki gaźnik. Ustaw go tak jek jest w skuterze. U ustami pchaj powietrze tam gdzie zaklada się wezyk od baku i podnos plywak po malu . Jak Pływak będzie na samej górze a morzesz jeszcze powietrze pchac. To musisz ten plastik pogiac ale nie za mocno!! Pomoglem??Jesli tak Wcisnij Pomógł 😉

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Może uszczelna się zużywać jak tak to zrób nową z jakiejs gumy albo kup

Anonimowy

nie uszczelka jest jak nowa. zaraz pojde zrobie tak jak mowi lucek a jeśli to nic nie da to nie wiem … 😐

Anonimowy

Czy to nie jest miejsce „przelewu” gaźnika? Chodzi mi o miejsce wskazane na fotce.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

ok nie ważne problem rozwiązany przepustnica była źle włożona 🙂

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie