Gażnik DENI PD18J

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Gażnik DENI PD18J

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kolec Kolec 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dwko
    dwko
    Użytkownik

Witam szanownych kolegów. Kupiłem gaźnik Deni PD18J. Ponoć jest to najlepszy gaźnik do skutera. Jako ze chcę wymienić sobie cylinder i głowicę na 72 ccm to ten gaźnik będzie najlepszy. Tylko nigdzie nie ma opisów serwisuwek do tego gaźnika. Interesuje mnie wymiana uszczelek, czyszczenie, dysze. Może ktoś pomóc?

Simson SR50, Simson S51, Romet 717, Simson SR4/1, Honda NX 125, Honda NES 150, Baotian 50QT
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Ten gaźnik jest jak każdy inny podciśnieniowy do skutera. Czyścisz go tak samo jak inne, nie ma tu jakichś udziwnień. Regulacja tak samo – jak inne KEIHIN etc.

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe dwko
    dwko
    Użytkownik

A prpros gaźnika. Mam drugi który mi oddali w serwisie bo ponoć zapchany i nie da się przeczyścić powiedzieli do wyrzucenia. Nie chce mi się wierzyć ze po rozebraniu na czynniki pierwsze i umyciu w benzynie estrakcyjnej oraz przedmuchaniu powietrzem z kompresora nie odetka się wszystkich zatkanych kanałów. Gdzie leży prawda.

Simson SR50, Simson S51, Romet 717, Simson SR4/1, Honda NX 125, Honda NES 150, Baotian 50QT
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Rozbierz i wyjmij wszystkie gumowe elementy a resztę na noc do octu 10% na noc wszystko się odetka.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ło cie panie! Paci na forum.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kolec
    Kolec
    Użytkownik

Próbuj jak z tym octem jak Ci radzą 😉 zawsze możesz cieniutkim drucikiem spróbować przetkać …

Sym Gts 125 Evo 2010r.
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie