Gaźnik bez pompki i z pompka skuter 4T

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    marcins131
    Użytkownik

Witam. Mam problem dotyczacy gaznika. Miałem w chińskim skuterze 4T zamontowany gaznik bez pompki i skuter chodził dobrze , a teraz załozylem gaznik z pompka i skuter zapala ale nie chce sie wkreca na obroty. Co moze byc tego przyczyna?

pioneerq
    Użytkownik

Chyba miałeś elektryczne ssanie. Teraz nie masz i gdy silnik jest zimny prawdopodobnie nie odpali lub nie będzie się wkręcał na wyzsze obroty

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Vezyr
    Użytkownik

Pompka przyśpieszająca, a nie ssanie-taki dziwny wynalazek 😀

Napisz, z jakiego źródła masz ten gaźnik, nowy czy używany?

pioneerq
    Użytkownik

Ja myślałem że chodzi o pompkę paliwa 😀
    Jedno słowo o może zmienić znaczenie.

barteklodz
    Użytkownik

gaźńik podciśnieniowy czy tradycyjny ?

CEFA
    Użytkownik

tak woli scislosci male wyjasnienie dla pompek paliwa 🙂
    tradycyjny to taki ktory ma linke gazu podpieta do przepustnicy z iglica (ma gwintowana nakretke i regulacje linki na gorze)
    podcisnieniowy to taki ktorym dodajesz na gazie tylko powietrze a iglica z przepustnica podnosi sie na zasadzie wytworzonego podcisnienia(ma dekiel na gorze)

nie wkreca sie piszesz marcins131 to nie przez pompke przyspieszacza nie wytwarzasz podcisnienia zeby dzwignac mebrana przepustnice albo zle podlaczyles wezyki albo masz dziurawa menbrane lub iglica zostaje w dyszy- ostatecznie zatkany kanal dyszy glown. w co osobiscie watpie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button