Gaźnik a cylinder ??

Witam!
Szukałem rozwiązania mojego problemu na forum jednak nie znalazłem :( więc proszę o pomoc. Jestem pechowym posiadaczem chińskiego skutera (4T) ma przejechane 2000 km z hakiem. Paliwo dostaje sie do gaźnika jednak nie idze dalej. Gdy próbuje go odpalić na kopa to paliwo sie aż wylewa z gaźnika. Mieszanka nie dostaje sie do cylindra (tak mi sie wydaje ) bo ta rurka za gaźnikiem jest sucha jednak dziwi mnie to że świeca jest okopcona ale nie jest zalana. Może w silniku nie ma kompresji albo coś w tym stylu że paliwo nie trafia do cylindra. Próbowalem tez zmieniac sklad mieszanki ta sróbką z boku ale to nic nie daje. Jestem bezsilny prosze o pomoc. Dodam jeszcze że gaźnik był czyszczony kilka razy.
Dziekuje i pozdrawiam :)

Cześć Adamo, a co z gwarancją, jest?

Czyszczony może i był ale teraz zassać nie może, wyjmij wężyk od podciśnienia zassysaj i kop lub
-kop kop do usranej śmierci
-zalej troche paliwa do gaźnika
-zalaj troche paliwa pod świece
powodzenia
kompresje mozesz sprawdzić u jakiegos mechanika, a kopka miękka?

Skuter jest z 2006 r gwarancja była ale sie skończyła :( tak jest zawsze że problemy są po gwarancji.

Do gażnika też wlewałem paliwa i nic spróbuje jutro wlać pod świece i odłaczyć ten wężyk może akurat coś pomoże :D kop wchodzi miekko nie ma żadnych oporów
DZIEKI !!!

ale chodzi o to, ze odpinajac weżyk od podciśnienia ssąć go pomagasz paliwkowi żeby dotarło do gaźnika :P