Gaźnik a cylinder ??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #4991 Reply
    Adamo
    Użytkownik
    • 1

Witam!
    Szukałem rozwiązania mojego problemu na forum jednak nie znalazłem 🙁 więc proszę o pomoc. Jestem pechowym posiadaczem chińskiego skutera (4T) ma przejechane 2000 km z hakiem. Paliwo dostaje sie do gaźnika jednak nie idze dalej. Gdy próbuje go odpalić na kopa to paliwo sie aż wylewa z gaźnika. Mieszanka nie dostaje sie do cylindra (tak mi sie wydaje ) bo ta rurka za gaźnikiem jest sucha jednak dziwi mnie to że świeca jest okopcona ale nie jest zalana. Może w silniku nie ma kompresji albo coś w tym stylu że paliwo nie trafia do cylindra. Próbowalem tez zmieniac sklad mieszanki ta sróbką z boku ale to nic nie daje. Jestem bezsilny prosze o pomoc. Dodam jeszcze że gaźnik był czyszczony kilka razy.
    Dziekuje i pozdrawiam 🙂

#4992 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Cześć Adamo, a co z gwarancją, jest?

#4993 Reply
    Kosik
    Użytkownik
    • 12

Czyszczony może i był ale teraz zassać nie może, wyjmij wężyk od podciśnienia zassysaj i kop lub
    -kop kop do usranej śmierci
    -zalej troche paliwa do gaźnika
    -zalaj troche paliwa pod świece
    powodzenia
    kompresje mozesz sprawdzić u jakiegos mechanika, a kopka miękka?

#4994 Reply
    Adamo
    Użytkownik
    • 1

Skuter jest z 2006 r gwarancja była ale sie skończyła 🙁 tak jest zawsze że problemy są po gwarancji.

Do gażnika też wlewałem paliwa i nic spróbuje jutro wlać pod świece i odłaczyć ten wężyk może akurat coś pomoże 😀 kop wchodzi miekko nie ma żadnych oporów
    DZIEKI !!!

#5017 Reply
    Kosik
    Użytkownik
    • 12

ale chodzi o to, ze odpinajac weżyk od podciśnienia ssąć go pomagasz paliwkowi żeby dotarło do gaźnika 😛

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Gaźnik a cylinder ??
Twoje informacje:

Back to top button