! Forum Serwis Gaźnik

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pioneerq pioneerq 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #118406 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pioneerq
    pioneerq
    Użytkownik

Witam
    2 tygodnie temu dałem skuter do serwisu na ogolny przegląd i z jedną usterką. Usterka polegała na tym że podczas stania skutera i dodania gazu na wyzsze obroty zaczynała kapać benzyna z komory pływakowej. teraz już tego nie mam ale za to dzieje sie tak podczas jazdy czyli ogolnie zalewa go. Dodam że skuter był regulowany przez mechanika choć i tak gaśnie ja próbowałem też go wyrególować wczesniej ale ni chu….
    Co moge zrobić z tym wyciekiem zatakć tą rurkę?

Generic Xor 2t 50cc
    #118407 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

zrób fotkę o jaką rurkę ci chodzi bo jedna jest do spustu paliwa z gaźnika i to może ona jest nie dokręcona , a najlepiej śmigaj do serwisu gdzie go robili i niech to naprawią łącznie z regulacją – w końcu jest gwarancja.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #118410 Odpowiedź
    pioneerq
    Użytkownik

Skuter ma rocznik 2005 gwarancja skonczyla sie w 2008 roku ;). Powiedzieli że gaznik był czyszczony wyregulowany i nie widzieli żeby uciekała benzyna. To jest rurka którą ucieka paliwo np jakby skuter się przewrócił tam jest właśnie ta śrubka i jest dokrecona

Generic Xor 2t 50cc
    #118413 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

hmmm , możliwe że poziom pływaka jest źle wyregulowany i dlatego przelewa , musisz rozebrać gaźnik i wyregulować blaszką poziom pływaka tak by zamykał dopływ paliwa jak jest zalany odp. ilością paliwa. zrób fotę tego gaźnika i miejsca z kąt się przelewa .

#118425 Odpowiedź
    pioneerq
    Użytkownik

Zaczołem się trochę bawić śrubką od obrotów. I zauważyłem że wkrecając ją benzyna corac mocnej zaczyna się wylewać, a skuter robi sie coraz nardziej mułowaty. wiec wykreciłem tą śrubę do konca, a skuter ożył zrobił się zwawszy niz po wyjezdzie z serwisu a na tej rurce były śladowe ilości benzyny. ale pojawił sie kolejny problem po puszczeniu manetki skuter odrazu gasnie a jadac i dodajac gazu gdy na chwile puszcze skuter raz szarpie jak by się wrzuciło niższy bieg. Jak to wyregulować? Opuścić igile o jeden ząbek?. Jak się reguluje tą śrubką od mieszanki bo już zapomniałem?
    http://motor-x.pl/images/800x600_t/images/f871f09a3bd75391c673b95c39fb7aed.jpg.jpg

Benzyna wylewa się tą różową rurką

Generic Xor 2t 50cc

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #118426 Odpowiedź
    pioneerq
    Użytkownik

Prosze o szybką pomoc gdyż skuter mi jest potrzebny

Generic Xor 2t 50cc
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Gaźnik
Informacje o Tobie: