Motobi 4T – jak podłączyć gaźnik?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #167343
    remik
    Użytkownik
    • 6
    • 11Postów:

    Witam, prosze napisac co powinno byc podlaczone pod podanymi numerkami http://wzserwis.pl/~krych/DSC_0349.JPG http://wzserwis.pl/~krych/DSC_0350.JPG

    #167368
    Deep_Nothingness
    Użytkownik
    • 9
    • 538Postów:

    A więc:
    1. lub 5. jest podłączone do kraniku paliwa i odpowiada, za tworzenie podciśnienia sterującego membraną w kraniku (dolny otwór kranika).
    2. Tu wchodzi przewód paliwowy.
    3. Tutaj nic nie wchodzi. Jest, to ujście nadmiaru paliwa z gaźnika.
    4. Tzw. odma. Służy ona do wypuszczania nadmiaru ciśnienia ze skrzyni korbowej. Fabrycznie jest połączona z filtrem powietrza. Ale to lekko zamula silnik, który dostaje za ciepłe powietrze. Ja osobiście odłączyłem ten przewód i umieściłem koło silnika.
    6. & 7. wygląda mi na recyrkulator spalin. Wymysł ekopedałów. Służy on do ponownego wprowadzania części spalin do cylindra. Jedna końcówka węża jest podłączona gdzieś w okolicy cylindra/wydechu a druga prowadzi do filtra powietrza. Osobiście bym usunął, tylko pogarsza osiągi.

    Drobna rada. Jak następnym razem będziesz coś rozbierał, to lepiej porób zdjęcia, bo potem idzie się pogubić.

    #167373
    remik
    Użytkownik
    • 6
    • 11Postów:

    Ogromne dzieki za odpowiedz, w miedzy czasie wszystko zlozylem i odpalilem, ten skuter kupilem w totalnej rozsypce za 200zl wiec warto go zlozyc, troche czesci zamowie nowych na allegro i bedzie calkeim sprawny, Moze potrafisz mi pomoc w innej sprawie, przerywacz kierunkow chodzi bardzo glosno a po pewnym czasie przestaje dzialac, co to moze byc? (to inny skuter z migaczami led)

    #167375
    skuterek1997
    Użytkownik
    • 7
    • 37Postów:

    regulator napięcia może

    #167381
    remik
    Użytkownik
    • 6
    • 11Postów:

    mierzylem napiecie na kablach 12v na wylaczonym i w trakcie pracy

    #167384
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    przerywacz do LED czy do żarówek ?

    #167389
    remik
    Użytkownik
    • 6
    • 11Postów:

    LED 4 piny

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button