Gaźnik 139QMB jaki polecacie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Gaźnik 139QMB jaki polecacie?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Z racji, że miałem beznadziejną sytuacje na wyjeździe – wypalony zawór w głowicy -skutkowało to pasmem nieszczęść, i zmarnowanego czasu. Postanowiłem kupić do mojego setu poniżej jakiś porządny gaźnik. Wszystko w silniku już gra i elegancko silniczek działa. Problemem jest tylko gaźnik – na niższych obrotach jest OK, podczas wkręcania się na obroty jest taki moment, że dodaje się gazu, a silnik zwalnia, po zwiększeniu bardziej gazu zwiększają się obroty. Wygląda na to, że na wyższych obrotach mieszanka jest zbyt uboga. Nie chce bawić się w regulacje, i naprawę tego.
    Aktualnie siedzi gaźnik „KEIHIN CVK TECHNOLOGY FROM JAPAN” Wymiary:
    Średnica wewnętrzna od strony króćca ssącego – 18,5 mm
    Średnica zewnętrzna od strony króćca ssącego – 28 mm
    Średnica zewnętrzna od strony filtra powietrza – 40 mm

I teraz tak, chciałbym aby nowy gaźnik spełniał rozmiary średnich zewnętrznych seryjnego gaźnika – Nie uśmiecha mi się montowanie stożków, czy innych króćców ssących.
    Chciałbym kupić porządny gaźnik – o większej średnicy wewnętrznej, zanieść go Panu Mietkowi, i niech mi go zamontuje wraz z regulacją.

Jaki gaźnik kupić? Koniecznie ssanie automatyczne na elektrozawór.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A i co sądzicie o: http://www.racing-planet.pl/1232-gaznik-naraku-v2-50-90cc-gy6-139qmbqma.html

I jak to wygląda – Większa średnica = Większe spalanie, lepsze osiągi?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie