Gaz w skuterze

czesc.

Chcęm kupić skuter i tak sie zastanawiam czy jest mozliwosc założenia gazu do skutera. Zawsze taniej można jezdzic. Jakby podpiąc taką butlę 2,5kg to ze 100 km by się przejechało :) W domu są 11kg więc tata kupuje do kuchenki ja przelewam do swojej i jezdze.
Jest taka możliwość?

Jak chcesz się wysadzić w powietrze, to na "chama" da się zrobić wszystko ...

Tu pisze że cos takiego jezdzi.
http://gazeo.pl/na-biezaco/wiadomosci/2009/Skuter-na-LPG-czy-mozna-taniej,wiadomosc,547.html

Atu link do youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=sSnFP09yqqo

Może i tanie rozwiązanie, ale tylko po to, by zmontować, nagrać i wrzucić na "jutuba"
"Chińczyk na gazie (...) ale gazem śmierdzi" (dziwne żeby nie śmierdziało)
"Chińczyk" czyli części tanie, a przede wszystkim silnik 4T.
Nie jest to instalacja profesjonalna, jak sam zauważyłeś, zresztą nie jest szczelna, gaz się ulatnia, czyli zostawiasz taki skuter na słońcu w pogodny dzień, 26-30 stopni w słońcu, idziesz na zakupy, wracasz po paru minutach a skuter, lata już sobie w przestworzach...
Odradzam robienie czegoś takiego, bo silniki skuterowe nie są przystosowane pod instalacje LPG, zresztą ile Ci 50-tka spali? I jeszcze w cztero-suwie?
Bardzo mało.

Butla miedzy nogi, parownik na kolektor wydechowy i jazda! Jeśli zabierzesz ze sobą blat na dw palniki to i piknik możesz po drodze zrobić:-D

Kisiu1981 napisał:

Butla miedzy nogi, parownik na kolektor wydechowy i jazda! Jeśli zabierzesz ze sobą blat na dw palniki to i piknik możesz po drodze zrobić:-D

Dobre :)
Artykuł z linku ciekawy ....
Ja bym jeszcze lodówkę na gaz woził :)

ooo, mnie by sie cos takiego nadawało, jak kupie skótera

torpendo napisał:

ooo, mnie by sie cos takiego nadawało, jak kupie skótera

lodówka czy palnik?

Moze jedno i drugie, ale tak na serio to zamiast bęzyny gas

"bęzyna", "gas" ? Odpadam ;d

DamianRysiek... napisał:

"bęzyna", "gas" ? Odpadam ;d

Chłop se pewnie jaja robi... Chyba że dyslekcja czy jakoś tam.... torpendo - ile masz wiosen? Gdzie mieszkasz?

mam 17 lat i mieszkam w katowicach

A ja mam 39 i mieszkam w Czeladzi a gaz mam w kuchence...... A GrillMen pewnie szuka butli aby podpiąć do skutera :)

torpendo napisał:

mam 17 lat i mieszkam w katowicach

Zapomniałeś dopisać że w szpitalu chorób psychicznych :-)