Gaszenia się skuter gdy nie gazuje

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #640223 Odpowiedz
      Jacobs
      Participant

Witam a więc niedawno kupiłem piaggio nrg power i poprzedni właściciel nie wlal oleju po wlanie oleju skuter zaczął coś się pusuc nie jestem pewien czy to od oleju. Gdy jadę i gazuje to skuter traci moc i się gasi, odpalam go i jak nie gazuje też się gasi nie wiem czego to może być przyczyną jeśli ktoś by się mógł znaleźć z pomocą to bardzo jej potrzebuje.

Mal
    • #640232 Odpowiedz
      Wombat
      Moderator

nie wiem gdzie nie wlał oleju ale jezeli nie było oleju w mieszance to zniszczył cylinder z tłokiem (zatarł) i to tak na 99%. Mechanik cie ratuje.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
      REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

• #640244 Odpowiedz
      Czaki
      Participant

Zanim cokolwiek kolejnym razem tutaj będziesz miał zamiar napisać udaj się wcześniej na lekcje języka polskiego. Gaszenia się skuter ? Gasi ? Po jakiemu to jest ? Gazuje ?

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Gaszenia się skuter gdy nie gazuje
Twoje dane:

Back to top button