Gaśnie na wolnych obrotach Aprilia Area51

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Gaśnie na wolnych obrotach Aprilia Area51

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

(Aprilia Area 51) Witam mam taki problem, a mianowicie jeżeli zostawie na chwile włączony skuter na wolnych obrotach to po chwili mi sam zgaśnie… Nie mam pojecia od czego to może być.. Macie jakieś pomysły?

Anonimowy

Musisz obroty w gaźniku wyregulować, tzn musisz je zwiększyć.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Tak jak pisal poprzednik wyreguluj obroty.

Anonimowy

ew. żeby tam nie grzebać to możesz tutaj przy manetce, masz linke i tam kr?cisz takim czymś, odpal i wtedy ustawiaj, rób tak po 1/4obrotu i ustawiaj tak żeby Ci nie gasą kiedy nie dodajesz gazu.

Anonimowy

Nie baw się manetką… Podkręć obroty na gaźniku i będzie ok…

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Anonimowy

A czego ma się nie bawić? Może lepiej żeby tutaj przy manetce robić niż przy gaźniku. (przyjmując opcją że się nie zna). A jak się zna no to przy gaźniku;)

Anonimowy

A co ma znanie się do wkrecenia śrubki w gaźniku od obrotów…? śrubka ze sprężynę…

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie