Gaśnie mi barton tzr 50n i to chyba prze gaźnik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Gaśnie mi barton tzr 50n i to chyba prze gaźnik

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe monek100 monek100 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ziutek53
    ziutek53
    Użytkownik

witam. Mam problem z motorkiem. Byłem na 1100 na przeglądzie i ten co robił przegląd czyścił filtr, zmiana oleju, sprawdzał łańcuch no i czyścił gaźnik. Teraz jak jadę na większych obrotach np. 7-8 tys (to juz na 4 biegu) to mi gaśnie w drodze powoli się zatrzymuje i tak na drodze musze stać i z 2 min. odpalać a prawie pełny bak mam. I jak odpale to odrazu na wysokie obroty wchodzi na 6tyś. a mam ustawione na 2 gdzieś i póżniej z obrotów schodzi. Tak jakby na wyższych obrotach benzyne coś hamowało. Sprawdzałem rurke przez kturą leci benzyna i żadnych zgięć czy wycieków nie ma. Myślę że to coś może z igło albo no sam nie wiem dlatego pytam was.

Zdjęcie profilowe MarcinBRzeznik
    MarcinBRzeznik
    Użytkownik

a może oleju do silnika masz wlane za dużo?

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

a może iglica się zacina.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie