Gaśnie kiedy zimny 2t Piaggio dellorro

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Gaśnie kiedy zimny 2t Piaggio dellorro

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Michał Michart 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 11 przez 14 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #696702 Odpowiedź

Michał Michart
    Użytkownik

Kupiłem poprostu pierwszy lepszy miernik kompresji i wykazało 105 psi / 7 bar. A gdyby miał taką słabą kompresję to by miał taką dobra przyspieszenie i prędkość? Może sprawdzę u mechaników obok kompresję.

#696808 Odpowiedź

Michał Michart
    Użytkownik

Regulacja gaźnika nic nie daje. Ustawiłem śrubkę tak aby miał jak najwyższe obroty na jałowych. Jak się rozgrzeje to chodzi wzorowo i nawet nie kopci tylko czasem sporadycznie gaśnie jak się zatrzymuje. Jak przesadze że śrubka mieszanki i podkrece obroty to silnik nie schodzi z wysokich obrotów. Problem jest przy zapaleniu bo odrazu zalapuje z rozrusznika i za sekunde gasnie i trzeba trzymać lekko otwarta przepustnice przez około minutę i później już chodzi normalnie na jałowych tylko na zimnym bardzo dużo jest niebieskiego dymu. Olej w dozowniku szybko ubywa i pali dużo paliwa bo 7 litrów teraz obniżyłem iglice ale problem jest ten sam.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #698540 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Mam wrażenie, że kompletnie nie masz pojęcia o tym co robisz 🙁

Nie pomagam na priv 😉
    #698558 Odpowiedź

Michał Michart
    Użytkownik

Nie podoba mi się od spodu gaźnika ta niby dysza gdzie wchodzi iglica ssania. Ona niby naok powinna być długa na 2 cm
    Czy to powinno być takie ułamane? To można wyciągnąć? Próbowałem to wyciągnąć ale się nie da czy to może mieć wpływ na to że ciężko trzyma wolne obroty na zimnym silniku a jak podkrece śrubkami to nie schodzi z wysokich obrotów. gaźnik

Oglądasz 4 posty - 11 przez 14 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Gaśnie kiedy zimny 2t Piaggio dellorro
Informacje o Tobie: