! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Gasnacy matrix

Ten temat zawiera , ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 13 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #248592 Odpowiedź

Anonimowy

Witam od pewnego czasu neka mnie problem gdy jade sobie motorkiem wpewnym momecie stop tak jakbym przelaczyl kluczyk na 0 no to pruboje zapalic z rozrusznika nie da rady ruszyc, to z kopki a tu ku memu zdziwieniu w ogóle się nie da kopnac kopka jakgdyby zablokowana ale gdy ostygnie to da rade ruszyc i zapalic, neka mnie to od pewnego czasu lecz teraz zaczelo blokowac te kopke i się zastanawiam czy to nie puchnacy tlok ?

p.s proszę o szybka pomoc

#248593 Odpowiedź

Anonimowy

bardzo możliwe ja bym rozebrał cylinder i zobaczył jak z gładzią cylka i pokusiłbym się o wymiane tłoka a jak będziesz rozbierał to spróbój gorącego i jak zdejmiesz głowice to zobaczysz być może że pierścionki się klinują od wysokiej temperatury ja tak miałem j(jeśli pomogłem piwo)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #248594 Odpowiedź

Anonimowy

Sukces osiągniesz, jak zmienisz sam tłok, zanim cyl będzie się nadawał do szlifu/wymiany, ale prawdopodobne, że już jest do wymiany, jeśli to to.

Rozebrać gorący raczej się nie da… (trzeba to jakoś złapać).
    Wyjmij, porób zdjęcia i pomożemy.

#248595 Odpowiedź

Anonimowy

wiecie co dowalilem pacze teraz a tu brek oleju w pojemniku no ale dolałem odpowiczylem papke itd olej podaje i jest juz chyba ok. Kumel mi mowil ze dawnije z simku tez tak bylo jak oleju nie domiećszal. zobczymy czy to to :D, ale myslice ze warto to rozebrac i popaczec ? Boje się rozbierac bo raz z qmplem jak sciagalismy cyl to się piersciaki rozypaly

#248596 Odpowiedź

Anonimowy

Już może być zarżnięty, jak Ci puchł… Już nie będzie jak dawniej…

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #248597 Odpowiedź

Anonimowy

ale mogę dalej jeździc ? bo na razie to smiga i niewidzę roznic 😉

#248598 Odpowiedź

Anonimowy

Zatrzeć możesz …
    Rób jak chcesz. Ja (i pewno większość ) byśmy to zrobili – czyt. wymienili tłok

#248599 Odpowiedź

Anonimowy

i tak niczemu nie zapobiegniesz, więc wg mnie można jeździć… Zatarciu się nie zapobiegnie (po takim potraktowaniu..)
    Jedynie możesz zaoszczędził cylek… bo tłok już i tak do wywalenia…

#248600 Odpowiedź

Anonimowy

Jakby co to oddasz do szlifu pod nowy tłok i tyle. A swoją stroną to jak mogłeś zapomnieć o dolaniu oleju? Nie masz kontrolkiż

#248601 Odpowiedź

Anonimowy

własnie się franca zepsula no ale nie wiem właśnie wrucilem i przejechalem lacznie 65km i wszystko ok. Bog ma teraz moj cylinder w opacznosci

[ Dodano: 13-03-2009, 22:01 ]
    czyli to ze się zatrze to jest pewne ? A wiem ze to bylo na forum ale czy z mineralnego oleju mogę zmienić na olej polsyntetyczny ? jak wygląda procedura zmiany oleju zeby bylo okej ?

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 13 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Gasnacy matrix
Informacje o Tobie: