Gasnące światła Kymco Super 8.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Gasnące światła Kymco Super 8.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe andrzej41 andrzej41 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe andrzej41
    andrzej41
    Użytkownik

Witam jestem świerzym posiadaczem kymco suer8 i odrazu mam problem a mianowicie przy zimnym skuterze zaraz po odpaleniu i załączeniu świateł mijania lub drogowych one gasną powtazam czynnosci spowrotem i po jakimś czasie sytuacja się normuje ale dyskomfort pozostaje czy ktoś miał podobny przypadek i co może być tego przyczyną Z góry dziękuję za pomoc

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Gasną całkiem (wyłączają się) czy przygasają ale wciąż świecą?

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Michał
    Użytkownik

Może słaby akumulator? Sprawdz czy wszystko jest tam podlaczone

Zdjęcie profilowe silva21ify
    silva21ify
    Użytkownik

Ja mam czasami podobny problem. Jade normalnie i nieraz swiatła same gasną jak „migne” przyciskiem do zmiany z krotkich na długie to wtedy sie zapalają spowrotem. Nie zabardzo to ogaranim.. Dodam że aku naladowany na full

andrzej41
    Użytkownik

świtła gasną całkowicie i wtedy trzeba cofnąć przełącznik na prawej manetce i prubować ponownie a po pewnym czasie załapują ,niewiem czy tam jest jakiś stycznik czy automat ,nie mam instrukcji a ni schematu skuter jest z roku2008

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Michał
    Użytkownik

to może gdzies elektryka przerywa

Zdjęcie profilowe MrBorys15
    MrBorys15
    Użytkownik

NIE włączaj od razu świateł tylko poczekaj jak sobie trochę pochodzi bo tak obciążasz akumulator.

Toros Fresco
    andrzej41
    Użytkownik

koledzy wracam z tematem gasnących świateł w kymco super 8 4t wymieniłem regulator napięcia na nowy ale niewiele pomogło światła co jakiś czas gasną nadmieniam że probemy mam ze światłami mijania ,ładowanie mam ponad 14 volt pomużcie proszę albo wskażcie dobrego elektryka jestem z okolic zielonej góry

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie