Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

pytanie – czemu gasbox malossi macsi przy dodaniu gazu się rozpręża, a po ujęciu minimalnie sprężaż proszę o pomoc, z góry dzięki.

Anonimowy

A dlaczego koło się kręci jak jade a jak stoję to się nie kręcię
    Wiesz na jakiej zasadzie działa gazbox? Jak nie, to się dowiedz, i wtedy już sam sobie będziesz potrafił odpowiedzieć na to pytanie.
    „gdy spuszczasz z gazu 2T to niespalona mieszanka cofa się do gaźnika i po następnym otworzeniu spowrotem idzie do cylka” tu masz fragment wypowiedzi na czym to polega.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

no ale gasbox się nie napełnia,a na filmiku koleś miał gasbox i dodając gazu, gasbox się sprężał
    http://www.youtube.com/watch?v=j8eA0kDM0YY&feature=related

Anonimowy

no bo gazbox działa na podciśnienie
    przechowuje on tzw cofającą się benzyne przy puszczeniu manetki a gdy dodajesz gazu to on szybko ją wstrzykuje do gaźnika
    jeżeli przy dodaniu gazu gasbox ci się rozpręża czyli powiększa to cos źle podłączyłeś

Anonimowy

no dobrze podłączyłem, a jak miałem podłączyć… trójnik jeden pod gasbox, a dwa pozostałe ramienia do podciśnienia. A może być tak ze gasbox zadziała dopiero po kilkunastu kilometrach przejechanych?

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

nie on powinien dzialac od odpalenia skutera, od dodaniu gazu. jezdziles skuterem? pojezdzij moze tam musi się nabrac więcej paliwa

/jak nie będzie dzialal to mogę odkupić od ciebie 😛

Anonimowy

musi działać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: przejechałem się tylko kawałeczek, jutro dłużej pojeżdżę. ale myślę o tym ze się zamiast sprężać rozpręża… :-/ :-/ :-/

Anonimowy

lepiej sobie tym głowy nie zawracaj on działa w 2 strony i to w miare szybko wiec trudno powiedzieć czy…. jeżeli c ten gazbox pomógł to nic nie ruszaj jest dobrze….

Anonimowy

przejechałem się i nic. 😡 😡 co jest do kurwy nędzy źle? ma ktoś jakiś pomysł? gasbox się w ogóle nie napełnia a poza tym jak wcześniej mówiłem zamiast sprężać się rozpręża i na odwrót. niech mi ktoś pomoże bo już jestem maksymalnie wkurwiony… źle zmontowany gasbox???

Musisz kląć?? jacob555

[ Dodano: 21-03-2009, 15:05 ]
    no to mógłby mi ktoś pomóc…

Anonimowy

Kolo Dobrze Jest … On tak Musi … Do Jak Hamujesz To On Sie Rozciaga i Napełnia Sie Mieszanką ..Zeby Zpowrotem nie Była Mieszana z Paliwem … Wiec Jest Dobrze Dasz Gaz On Sie Kurczy A ja Puszczasz To Napełnia Sie:) :mrgreen:

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie