GasBox czy warto kupic? czy jest bezpieczny?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) GasBox czy warto kupic? czy jest bezpieczny?

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam malage i chce kupić gasboxa mallosi slychalem ze ten jest najlepszy ale czy to warto i czy nic się nie popsuje bo pisza ze on ma służyć do podwyzszania cisnienia

Anonimowy

Jeśli masz seryjny skuter to raczej nie warto bo za dużo to nie da, ale jak masz jakąś sportową 70 to jak najbardziej.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

tak mallosi jest jak najlepszy na rynku z gasboxow i na pewno zmniejszy ci trochę spalanie i będziesz mial bardziej culego skuta na gaz wiec jeśli ci na tym zalezy to kup

Anonimowy

badboy napisał:

tak mallosi jest jak najlepszy na rynku z gasboxow i na pewno zmniejszy ci trochę spalanie i będziesz mial bardziej culego skuta na gaz wiec jeśli ci na tym zalezy to kup

Hah, a wiesz jak dziala takie cudeńko? Dlaczego według ciebie zmniejszy spalanie? Nonsens… wcale nie zmniejsza spalania! Ma za zadanie zwiększać podciśnienie w Momotach gdy jest go mało… Inaczej mówiąc, pomaga wykorzystać paliwo którego wcześniej było za dużo w momentach gdy potrzeba go szybciej…

Anonimowy

Bo to jest tak, jedziesz z manetka na max paliwo leci leci i nagle puszczasz i ono wraca – gazbox je przechwytuje i przy nastepnym gwaltownym odkreceniu manetki wtryskuje je pod ciśnieniem i usuwa muła

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Mam 70cm sprzęgło mallosi i dzwon st6 ale czy to moze cos zepsuć w koncu wkryskuje to pod cisnieniem? i czy warto kupić użunawany gasbox czesto się psuja?

Anonimowy

Tam praktycznie nie ma co się popsuć.

Anonimowy

słyszałem że niektórzy robili sobie gasboxy z dużych strzykawek mallossi robi bardzo dobrego gasboxa, ale ja za bardzo nie jestem do tej firmy nie jestem przekonany Gasbox zmniejsza spalanie o ok 0.2l na 100km Ja kupuje gasbox S6 zaufana jak dla mnie firma i pięknie wygląda

Anonimowy

siwy_fact napisał:

Ja kupuje gasbox S6 zaufana jak dla mnie firma i pięknie wygląda

Ta pięknie wygląda i gówno co daje miałem ten gazbox w huraganie i gówno dało a jak przez chwile używałem malossiego poczułem różnice. Pozdro

Anonimowy

siwy_fact napisał:

Gasbox zmniejsza spalanie o ok 0.2l na 100km

Dupa blada, nic nie zmniejsza! Skąd ty takie kłamstwo bierzesz Jak nie wiesz to zamilcz…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie