FuckBook na skuterowo.com

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    WODZU
    Użytkownik

Witam.
    Czy jest możliwość wyłączenia spamerskiego włączania się fuckbooka przy każdym wejściu na skuterowo.com?
    Napiszę że jest to denerwujące – nie zamierzam być lubiącym, rejestrującym się itp na fuckbooku.

Jest to nachalne spamerowanie celem nabycia lubiących skuterowo.com – Proszę o wyłączenie spamfuckbooka.

Anonim
    Nieaktywny

Popieram – Jest to wkurzające. Polubiłem, a to dalej za każdym razem się pojawia.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Kisiu1981
    Użytkownik

Mnie też to denerwuje. Ja nie korzystam z portali społecznościowych typu fb czy nk i nie zamierzam. I choćby mi wyskakiwały wszędzie różne rzeczy to zdania nie zmienię.

Kapuchon
    Użytkownik

Jestem tego samego zdania co koledzy wyżej. Gdyby było to sobie gdzieś na boku to nie miałbym nic przeciwko ale wkurzające jest to że za każdym razem wyskakuje okienko na środku które trzeba zamknąć.

madi
    Uczestnik

to jest lekko mówiąc wkur**ające, szczególnie jak się wchodzi na telefonie.

inca
    Użytkownik

Leszek zrób coś z tym bo wqrwia bardzo szczególnie jak sie wchodzi z tebletu

Anonim
    Nieaktywny

Dołączam się do wypowiedzi osób piszących powyżej mojego postu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button