Forza 125 - dobra dla wysokiego?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Alexxx
    Uczestnik

Witam wszystkich Forumowiczów.
    Pytanie jak w temacie. Czy ten skuter będzie pasował dla kogoś o wzroście 190 cm, długość wewnętrzna nogi 90 cm?
    Pozdrawiam.

Wombat
    Moderator

każdemu się siedzi inaczej i każdy ma inne proporcje i tu nie ma reguł jak komu wygodnie. Musisz siąść i sam ocenić.
    Forza niby nie jest duża – ale jak pisałem – tu reguł nie ma

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

jacekpj
    Uczestnik

ja mam 192cm i 95kg i mnie pasuje. A czy komus kto mnie ogląda pasuje , to mnie kompletnie nie interesuje. Zresztą mam swoje lata i nie musze się lansować jak 20 czy 30 latki:)
    A poważniej – sprzęt jest ekstra, pali toto 1,7-2,3l/100km. I wreszcie mnie wqrw nie łapie jak jadę do roboty.
    Pozdrawiam

WodzuWGK
    Uczestnik

Alexxx, podoba mi się Twoja determinacja i chęć dokonania świadomego i właściwego wyboru sprzętu (rozmawialiśmy w temacie SR MAX’a) – Forza to duży i wygody skuter właściwe można powiedzieć, że to bezkompromisowy top obok XMAX’a Yamahy i dobry wybór dla osoby nawet z twoim wzrostem ale …. no właśnie, jeśli nie usiądziesz na nim i się nie przejedziesz to na 100% nie będziesz pewien czy jest to sprzęt dla Ciebie – nie ma innej drogi.

Anonim
    Nieaktywny

A usiąść na Forzy 125 jest łatwiej, niż na 300, bo 125 przynajmniej bywa (na targach).

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button