Forza 125 - dobra dla wysokiego?

Witam wszystkich Forumowiczów.
Pytanie jak w temacie. Czy ten skuter będzie pasował dla kogoś o wzroście 190 cm, długość wewnętrzna nogi 90 cm?
Pozdrawiam.

każdemu się siedzi inaczej i każdy ma inne proporcje i tu nie ma reguł jak komu wygodnie. Musisz siąść i sam ocenić.
Forza niby nie jest duża - ale jak pisałem - tu reguł nie ma

ja mam 192cm i 95kg i mnie pasuje. A czy komus kto mnie ogląda pasuje , to mnie kompletnie nie interesuje. Zresztą mam swoje lata i nie musze się lansować jak 20 czy 30 latki:)
A poważniej - sprzęt jest ekstra, pali toto 1,7-2,3l/100km. I wreszcie mnie wqrw nie łapie jak jadę do roboty.
Pozdrawiam

Alexxx, podoba mi się Twoja determinacja i chęć dokonania świadomego i właściwego wyboru sprzętu (rozmawialiśmy w temacie SR MAX'a) - Forza to duży i wygody skuter właściwe można powiedzieć, że to bezkompromisowy top obok XMAX'a Yamahy i dobry wybór dla osoby nawet z twoim wzrostem ale .... no właśnie, jeśli nie usiądziesz na nim i się nie przejedziesz to na 100% nie będziesz pewien czy jest to sprzęt dla Ciebie - nie ma innej drogi.

A usiąść na Forzy 125 jest łatwiej, niż na 300, bo 125 przynajmniej bywa (na targach).