Firmy zajmujące się tuningiem skuterów ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Firmy zajmujące się tuningiem skuterów ?

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, słyszałem, że istnieją firmy jak w temacie .. Ale czy znacie jakieś strony internetowe z ofertami ? Lub chociaż cenniki – głównie chodzi mi o optykę…

Dzięki z góry – pozdro.

Anonimowy

Nie lepiej samemu wszystko zrobić wtedy będziesz miał chociaż satysfakcję ze to ty a nie ktoś

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

istnieja, ale nie u nas. Jedynie prywatna osoba moze Ci sqta stunować 😛 najbliżej masz chyba do DE :(, ale moim zdaniem lepiej jest zrobić wszystko samemu. Większa satysfakcja jest wtedy 🙂

Anonimowy

no tak samemu ale co jeśli nie ma się zdolności lub czasu??

Anonimowy

Dokładnie, a wiem, że w Polsce też są takie firmy – ale nie wiem jak z cenami …

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

no tak samemu ale co jeśli nie ma się zdolności lub czasu??

napisałem przecież.

Jedynie prywatna osoba moze Ci sqta stunować

Firm w PL nie ma, ale są osoby, które mogą Ci zrobić ze sqtem wszystko czego tylko zapragniesz 😛

[ Dodano: 2009-01-10, 16:28 ]

Dokładnie, a wiem, że w Polsce też są takie firmy – ale nie wiem jak z cenami …

są, ale zajmujace się tuningiem samochodów a nie sqterów. Jedynie to mechaniczny jak już, ale customa Ci nie zrobią…

[ Dodano: 2009-01-10, 16:28 ]
    albo poskałdanie z kupnych części. Nic poza tym

Anonimowy

No więc macie jakieś stronki takich osób ? 🙂

Anonimowy

musisz napisać na forum o tym. Żadna z osób, która by się tego podjęła nie ma strony 😛 heh, a co chcesz zmienić w tym swoim sqcie??

Anonimowy

rabus92, jeśli chodzi o tuning mechaniczny to znam jedną taką firmę… Nie wiem dlaczego wszyscy piszą, że nie ma takich firm w PL… Kto powiedział, że to ma być tuning optyczny?
    Mechanicznie stuningować skutera może Mieloch Motocykle z Poznania… Profesjonalna robota…

Anonimowy

Jasiu226, chyba byłeś na waksach jak w szkole ćwiczyli czytanie ze zrozumienie 🙄

Przecieżrabus92, napisał :

głównie chodzi mi o optykę…

Mieloch Motocykle z Poznania… Profesjonalna robota…

z ta jego profesjonalnością to bym się nie zgodził. Drogo ma i są lepsi od niego… Przereklamowany jest.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie