Firmowe salony Zamość.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam. Gdzie w Zamościu znajdują się salony takich firm jak Aprilia, Kymco, Peugeot, Piaggio i Yamaha. Pozdrawiam

Anonim
    Gość

Oo widzę, że kolega z Zamo?ścia;)) No niestety, ale w Zamościu nie ma takich salonów:P Ale polecam „Sabix” 😉 Chyba najlepszy sklep z częściami do skuterów i motocykli w Zamościu. Co do serwisu, to o ile mi wiadomo zajmują się tam samą mechaniką, elektryki się nie czepiają;) No i chyba właśnie tam jeżdżą wszyscy z Zamościa i okolic ( ostatnio widziałem gościa Yamahę z Chełma).

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

No z Zamościa i nie z Zamościa. Ogólnie to z Zamościa jestem ale przeprowadiłem się na wieś po Hrubieszłw. Ale w Zamościu jest jeszcze mieszkanko, i często przyjeżdżam. Rodzinę też mam, i może jak będą szedł do liceum to się przeprowadzę. A skuterka jeszcze nie mam. Nawet karty też bo w szkole mieliśmy zdawać. Zdałem teorie a nikt skutera nie miał żeby była praktyka. I teraz szukam gdzie można zdać tą kartą.

Anonim
    Gość

Kolego, jutro bede na kursię na prawko, to się dowiem, czy można robić w WORDzie karte. Ale wg mnie to strata kasy…

Anonim
    Gość

Mają to prawko wprowadzić to wole teraz dać100 niż później 500 zł. Rzłd lubię zajmowa łsię tym co jest mniej ważne dlatego wole zrobić. Jakbył spytać w WORDzie byłbym wdzięczny.

Anonim
    Gość

Kolego, to ze teraz zrobisz karte, nic Ci nie da za te kilka lat jak wprowadzł te nowe prawa jazdy:) bo wtedy za frajer to najwyżej wymienić Ci karte moto na prawko kat. AM ( czyli nadal gówno, bo będziesz mógł latać tylko motorowerami). żebył mógł śmigac czymś większym to będziesz musiał robić A1, później A2 i na końcu A 😉 Każda kategoria to koszt ok 600 – 700 zł:D A egzamin dokładnie ten sam, trasa na egzaminie dokładnie ta sama i motor na egzaminie dokładnie ten sam:D Przynajmniej tak jest teraz, może coś się zmieni za kilka lat. Poprostu chodzi o wywalenie kasy, nic więcej;)

Anonim
    Gość

Zamierzam tylko na motorower robić. Mam do szkoły trochę daleko dlatego chce zrobić tą kartą. Na inne kategorii nie planuje robić. To ma był tak że robisz A1 dopłacasz 100-200 zł i robisz A2. Teraz tak jest, robisz A1 dopłacasz i robisz tylko praktyczny egzamin a teoretyki nie. A można robić w wordzie?

Anonim
    Gość

No niestety teraz nie jest tak jak mówisz;) Sam mam A1, żeby mieć A muszę wywalić kase na egzamin plus kase za kurs ( gdzie przechodzisz sama jazde, co wg mnie nie jest już potrzebne). No chyba że Twój wujek jest w?łaścicielem któreją z nauk jazdy:D To może za frajer da Ci papiery o przejąciu kursu i wtedy rzeczywiście zapłacisz tylko ok 100 zł za egzamin. Chciałem teraz robić A, ale jak mi zaśpiewali tyle kasy to zrezygnowałem i postanowiłem, że kupie jakieś 600 ccm i bede latać na A1:) Zrobisz motorower, trochę polatasz i zechcesz coś wiekszego, zobaczysz:P Jeszcze nie wiem jak jest z tymi egzaminami na karte, dopiero o 12 bede śmigać na nauce, to się dowiem i dam znać.

Anonim
    Gość

mito -> nie wiesz ile kosztuje karta Ja jeszcze poszukam po szkołach ale jak trzeba to pójde do wordu.

Anonim
    Gość

ja karte w szkole za freeko zrobiłem 😛 mefek to się łpiesz bo od przyszłego roku na policji tylko będzie można wyrobić za grubą kase

Anonim
    Gość

WORD nie przeprowadza egzaminu na karte motorowerow?. Zajmuja się tym szkoły i milicjanty.

Anonim
    Gość

Szkoda że w WORDACH nie można. Poszukam po szkołach. Bo na policji się pytałem i mi mówili że szkoły się tym zajmują.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button