Filtr stożkowy.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    grz
    Użytkownik
    • 16
    • 139Postów:

witam mam takie pytanie , chcę jutro kupić do italjeta filtr stożkowy gąbkowy , czy trzeba będzie jakos specjalnie przerabiac gaźnik czy regulować , i czy filtr sie poprostu wklada i siedzi ? i o co chodzi z tą większą dysza , to coś w środku gaźnika , że będę musial caly gaźnk wyjmować ze skutera ? i ile taka dysza moze kosztować i jak ona wygląda . prosze o pomoc

DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

Filtr zakładasz normalnie w miejscu starego, jeśli to filtr stożkowy, to zakładasz go bezpośrednio na gaznik. Ale po co chcesz zmieniać dyszę?

grz
    Użytkownik
    • 16
    • 139Postów:

bo mi na innym forum ktoś powiedział że do stożka muszę kupić wiekszą dyszę . czy to prawda ?

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Jak założysz stożek, a nie wymienisz dyszy to tylko sobie zaszkodzisz. Po co Ci ten stożek w ogóle?

grz
    Użytkownik
    • 16
    • 139Postów:

chce stożek bo mam oryginalny filtr razem z takim brzydkim popękanym błotnikiem , a jak to zdjelem to super wygląda , a filtr musi jakiś przecież być , ale o jaką to dysze chodzi czy bede musiał gaźnik cały rozbierać , prosze wytlumaczcie o co chodzi z tą dyszą wszystko , cena i co i jak

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Cena 2 zł, dysza w gaźniku. Jest ona tam po to by dawka paliwa nie była zbyt duża. Podobną funkcję spełnia zwężka w filtrze powietrza. Biorąc stożek zaburzysz skład mieszanki paliwowo-powietrznej.

grz
    Użytkownik
    • 16
    • 139Postów:

czyli muszę coś takiego http://www.arweld.net/430,dysza-gazowa-mb-15-wydluzony-stozek.html wsadzić w tą duża dziurę w gaźniku na którą potem nasadzam filtr stozkowy , tak ?

grz
    Użytkownik
    • 16
    • 139Postów:

i co masz na myśli pisząć “Biorąc stożek zaburzysz skład mieszanki paliwowo-powietrznej” ??

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Lepiej tam nic nie ruszaj jak nie masz o tym zielonego pojęcia. Wkleiłeś link do dyszy GAZOWEJ, co z gaźnikami nie ma nic wspólnego. Poza tym nie umiesz sobie wygooglować tematu? Czy to zwykłe lenistwo?

http://www.youtube.com/watch?v=N9tvuhGVs5g
    http://www.youtube.com/watch?v=kLgo_0shljk

Jak wsadzisz stożek dasz do mieszanki więcej powietrza, więc zaburzysz jej skład, dlatego radzono również wymienić dyszę na większą.

grz
    Użytkownik
    • 16
    • 139Postów:

ja mam 2t czyli to jest tylko wyjęcie gaźnika , odkręcenie tej kopułki i wymiana sróbeczki ?

grz
    Użytkownik
    • 16
    • 139Postów:

tak gnoju ?

Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

grz napisał “tak gnoju?”

Słuchaj, jak będziesz wyjeżdżał tutaj z takimi odzywkami to nikt Ci tu nie będzie pomagał.. -,-

kuba90876
    Użytkownik
    • 30
    • 1 103Postów:

grz napisał:

tak gnoju ?

Kolego chyba nie wiesz jak się zachowywać w towarzystwie. Nie myśl teraz że ktoś ci tu będzie pomagał po takich akcjach. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz.

BTSJakub
    Użytkownik
    • 6
    • 47Postów:

grz napisał:

tak gnoju ?

I ty po czymś takim oczekujesz odpowiedzi? Chłopie ogarnij się.

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Nie mogę, familiada. Czytam komentarze tego grz, i aż mi się humor poprawia 🙂
    Tak, musisz włożyć duszę gazową najlepiej w środek gąbki, a drugą końcówkę przy tylnym kole, taki setup od razu sprawi, że twój skuter będzie jechał 152km/h. Pozdrawiam 🙂

A, i przeproś lucka.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button