Filtr stożkowy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    DooOminO
    Użytkownik

Mozecie polecic jakis filtr? nie chce jakiegos badziewia, do stazku przekonany nie jestem lecz bez tego sie raczej nie obejdzie w optyce..

Anonim
    Nieaktywny

Po co Ci to? Nie warto.
    Ale jak musisz szukaj gąbkowego najlepiej w osłonce.
    I tylko markowy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Lukario
    Użytkownik

zapomnij o jeździe w wilgotne dni lub po deszczu , poza tym ciężko gaźnik wyregulować,gaźnik ci się zabrudzi,na twoim miejscu schowałbym pod plastikami całą puszkę bo w niektórych skuterach też tak jest.

DooOminO
    Użytkownik

No właśnie, ale bez tego się raczej nie obejdzie z optyki skutera.. A może jakiś filtr tunning czy coś w tym stylu żeby był mniejszy nie wiem można było go bardziej schować czy coś bo aktualny to wygląda tak tak „chińsko”

Anonim
    Nieaktywny

Lukario napisał:

zapomnij o jeździe w wilgotne dni lub po deszczu , poza tym ciężko gaźnik wyregulować,gaźnik ci się zabrudzi,na twoim miejscu schowałbym pod plastikami całą puszkę bo w niektórych skuterach też tak jest.

Następny … Na stożku da się jeździć w deszczu, już się parę razy wypowiadałem. Nie piszcie więcej takich bzdur.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button