Filtr Powietrza od 125 do 90cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Filtr Powietrza od 125 do 90cc

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Leonardo Leonardo 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

Hej wkurza mnie wyglad puszki filtra z boku , miałem kiedys stożek (przez 1 dzień) i bardzo mi sie podobało z wygladu jak tej puszki nie było (stożek sobie darowałem z wiadomych względów) natomiast zastanowiało mnie czy moge dać tam filtr od 125 (mocowanie i miejsce jest w chwili obecnej jest tam mniejszy schowek, pod kanapa schowek mam podwójny duża część oraz mała część w wersji 125 jest tam filtr powietrza.
    więc miejsce jest pytanie :
    czy nie bedzie miał zbyt dużej przepustowości powietrza taki filtr , skuter mam 90cc więc nie jest standardowy ale gaźnik jest standard na chwile obecną z standardowa puszką jest idealnie wyregulowany.

https://img2.sprzedajemy.pl/540x405_romet-router-grande-535887.jpg tak wygląda schowek a tak filtr powietrza od wersji 125 ktory przychodzi w miejsce malego schowka https://motor-x.pl/obudowa-filtra-powietrza-z-guma-n-a-125,p.html

+ jest jeszcze taki ze dostep wody podczas deszczu na pewno bedzie mniejszy lub nawet niemożliwy , dodam ze jezdze skuterem caly rok nawet do -5

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Jak teraz masz odblokowany ten filtr standardowy to jest szansa że możesz go na airboxa od 125 wymienić i obejdzie się bez regulacji. Ale jeżeli on jest faktycznie o dużo większej przepustowości to bez wymiany dyszy się pewnie nie obejdzie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

Filtr jest odblokowany nigdy zwerzki nie mial dysza standardowa 85 od nowisci wiec dosc duza

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie