filtr powietrza gaźnik problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis filtr powietrza gaźnik problem

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe seba98 seba98 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

Siemka mam problem otóż skuter nie chce odpalić odpala dopiero wtedy kiedy zatkam ręką wlot od filtru powietrza chodzi chodzi i jeśli nie dodaję gazy to gaśnie co to może być

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Grzebałeś coś ostatnio w skuterze,czy same od siebie zaczeły się te problemy ?.

Co to za skuter i jaki silnik ?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

regulowałem zawory ale takie warjację zaczeły się po wymianie oleju 4t chinczyk zwykły

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Objaw jest taki jakby ssanie automatyczne się zepsuło.Dobrze by było jakbyś miał jakies inne i sprawdził czy na innym (dobrym) jest tak samo.

mateuszxd406
    Użytkownik

weź 2 kabeki i ssania i podłącz pod akumulator. obojętnie który do + a który do -. jak będzie sie ruszać około 4 mm jest ok. i zobacz czy nigdzie nie łapie Ci lewego powietrza

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

skoro pali po zatkaniu wlotu powietrza to masz złą mieszankę – za biedną , zawory to też ważna sprawa – mają być ustawione na 0,05 . jakiego koloru masz świecę , jest sucha czy czarna mokra ?

Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

zawory to sprawdzałę z 7 razy i są ok świeca kawa z mlekiem sucha a powietrze musiał bym sprawdzić ja myślałem że to dysza

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

musisz rozebrać gaziol przedmuchać najlepiej kompresorem , potem poskładać i konkretnie wyregulować – ale o regulacji to już są tematy , przed tym spróbuj jeszcze wkręcić o 3/4 obrotu dyszę mieszanki i sprawdź reakcję.

Zdjęcie profilowe seba98
    seba98
    Użytkownik

już to robiłem dupa

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

to źle to robiłeś , sprawdź dyszę wolnych obrotów , a jak napiszesz że już też sprawdziłeś to ci odpisze żebyś wypiepszył to badziewie i poszedł do marketu po nowego ,
    te objawy co piszesz to wina złej mieszanki , jaka przerwa na świecy jest u ciebie ? powinna być jak w większości od 0,6 do 0,7 mm.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie