! Forum Skutery Filtr powietrza

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Adrian Herba 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kacperto24
    kacperto24
    Użytkownik

Czy filtr powietrza może być bezpośrednio do gaźnika stożek

————————————————–
    Żyje żeby pomagać ale ja też mogę potrzebować pomocy
    Kingway Koyot
    Zdjęcie profilowe MarSen
    MarSen
    Użytkownik

Tak. Nie tylko może, ale i musi.

——————————–
    Pozdrawiam oraz życzę szerokości!

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

ja inaczej zbudowal bym to zdanie….aaaaa.i wcale nie musi xD.wystarczy zrobic przedluzke i montujesz gdzie chcesz.tak jak teraz-zamontujesz to grozi zalaniem gaznika :p.niby nic ale upierdliwe i paliwa szkoda

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe deniollo
    deniollo
    Użytkownik

Ja mam stożek na rurce od oryginalnego i też działa. Nie zalewa, ani nic 😉

Pozdrawiam, deniollo.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mam pytanie. Nigdy nie rozumiałem po co ludzie montują te stożki? Filtr jak filtr, powietrze jak powietrze. Co zmniejszycie powietrze tym? Zwiększycie? Przecież i tak mieszanka musi być ustawiona z paliwem. Druga sprawa to taka, że przecież jak wjedziecie na kałuże to wam za pewne zaleje taki filtr, a taki zwykły jest dużo trudniej zalać.

Po co to komu?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Filtr stożkowy w niektórych przypadkach powoduje wzrost osiągów. We wszystkich przypadkach daje głębszy, basowy, sportowy dźwięk. Co do zalania wodą. Oczywiście gówno z siatki za 20 zł zaleje się po wjechaniu w kałużę o powierzchni 20 cm2. Ale porządny gąbkowy filtr z obudową nie zaleje się tak szybko 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No i po co komu ten „lepszy” dźwięk? Aby na pasach popatrzyli i pomyśleli „o ten mały gówniany skuterek ma na pewno milion koni” ?
    Bez sensu Wydawać kasę, tracić, tracić osiągi po wjechaniu w kałuże, zagrożenie do silnika. Przecież prędzej czy później wjedziecie w kałużę bo takich w Polsce nie brakuje. I co potem? pchanie do domu?

Zdjęcie profilowe Sigerek
    Sigerek
    Użytkownik

Filtry stożkowe są o wiele lepsze od seryjnych 😛 a co do pytania to Możesz jak wyżej napisali zrobić przedluszke lub bezposrednio do gaznika .

romet727p10
    Użytkownik

Nikt Ci go nie karze montować, jak ktoś chce to niech montuje…

Myślisz że ty filtry się od razu zaleją? ;] http://www.shop.mieloch.pl/filtr-powietrza-bcd-raptor-28-35mm,pGRUPA0953.bhtml http://www.shop.mieloch.pl/filtr-powietrza-polini-air-box-niebieski,pGRUPA0493.bhtml

romet727p10
    Użytkownik

Ja miałem stożek bez obudowy jechałem w deszczu nie raz nie dwa i nic się nie stało. Od tego nad kołem masz mini błotnik żeby Ci nie chlapało na gaźnik…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie