Filtr Paliwa

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #112182 Reply
  robert299
  Użytkownik
  • Postów: 16

  Witam w moim motorowerze fabrycznie nie ma filtra paliwa i tu pojawia się pytanie czy może tak być czy lepiej dokupić filtr ?

  #112191 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  Wiadomo, że lepiej mieć filtr, który kosztuje grosze.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #112197 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 3 133

  Oczywiście, że warto, ale też zależy jaki masz kranik. Jeżeli masz kranik w baku podciśnieniowy to on sam w sobie jest filtrem gdyż paliwo wpada przez bardzo dobrą plastikową siateczkę, która wyłapuje min. ziarenko piasku. (Taki kranik ja mam i większość chińskich skuterów – To taki biały „wieżowiec” w baku).
  Ale oczywiście polecam dokupić filtr paliwa, gdyż to w jakimś stopniu dodatkowe zabezpieczenie przed zanieczyszczonym gaźnikiem

  #112198 Reply
  Sigerek
  Użytkownik
  • Postów: 19

  Oczywiście że lepiej mieć Filtr powietrza

  #112202 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  Przydałby się filtr błędów merytorycznych 😛

  #112228 Reply
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  Gdy bak zacznie rdzewieć od wody w paliwie wtedy dobrze mieć papierowy filtr paliwa. Wiem już coś o tym.

  #112277 Reply
  barti98
  Użytkownik
  • Postów: 26

  Po pierwsze jaki masz Motorower bo w wiekszosci z 2012 roku juz byly montowane w kraniku:) a ja w Moim Torosie El Clasico nie potrzebnie dalem bo nie zwracalem uwagi na Filterek i zaczal on pekac i lao sie paliwo po Cylindrze 🙁 i pali tak jakby 2 razy wiecej 🙂 To jest moje zdanie ty rob jak uwazasz

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Filtr Paliwa
Twoje informacje:
Back to top button