Filtr Paliwa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    robert299
    Użytkownik

Witam w moim motorowerze fabrycznie nie ma filtra paliwa i tu pojawia się pytanie czy może tak być czy lepiej dokupić filtr ?

Anonim
    Nieaktywny

Wiadomo, że lepiej mieć filtr, który kosztuje grosze.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Anonim
    Nieaktywny

Oczywiście, że warto, ale też zależy jaki masz kranik. Jeżeli masz kranik w baku podciśnieniowy to on sam w sobie jest filtrem gdyż paliwo wpada przez bardzo dobrą plastikową siateczkę, która wyłapuje min. ziarenko piasku. (Taki kranik ja mam i większość chińskich skuterów – To taki biały „wieżowiec” w baku).
    Ale oczywiście polecam dokupić filtr paliwa, gdyż to w jakimś stopniu dodatkowe zabezpieczenie przed zanieczyszczonym gaźnikiem

Sigerek
    Użytkownik

Oczywiście że lepiej mieć Filtr powietrza

Anonim
    Nieaktywny

Przydałby się filtr błędów merytorycznych 😛

Kisiu1981
    Użytkownik

Gdy bak zacznie rdzewieć od wody w paliwie wtedy dobrze mieć papierowy filtr paliwa. Wiem już coś o tym.

barti98
    Użytkownik

Po pierwsze jaki masz Motorower bo w wiekszosci z 2012 roku juz byly montowane w kraniku:) a ja w Moim Torosie El Clasico nie potrzebnie dalem bo nie zwracalem uwagi na Filterek i zaczal on pekac i lao sie paliwo po Cylindrze 🙁 i pali tak jakby 2 razy wiecej 🙂 To jest moje zdanie ty rob jak uwazasz

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button