! Forum Motorowery Filtr Paliwa

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe barti98 barti98 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe robert299
    robert299
    Użytkownik

Witam w moim motorowerze fabrycznie nie ma filtra paliwa i tu pojawia się pytanie czy może tak być czy lepiej dokupić filtr ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wiadomo, że lepiej mieć filtr, który kosztuje grosze.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Oczywiście, że warto, ale też zależy jaki masz kranik. Jeżeli masz kranik w baku podciśnieniowy to on sam w sobie jest filtrem gdyż paliwo wpada przez bardzo dobrą plastikową siateczkę, która wyłapuje min. ziarenko piasku. (Taki kranik ja mam i większość chińskich skuterów – To taki biały „wieżowiec” w baku).
    Ale oczywiście polecam dokupić filtr paliwa, gdyż to w jakimś stopniu dodatkowe zabezpieczenie przed zanieczyszczonym gaźnikiem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe Sigerek
    Sigerek
    Użytkownik

Oczywiście że lepiej mieć Filtr powietrza

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przydałby się filtr błędów merytorycznych 😛

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Gdy bak zacznie rdzewieć od wody w paliwie wtedy dobrze mieć papierowy filtr paliwa. Wiem już coś o tym.

Zdjęcie profilowe barti98
    barti98
    Użytkownik

Po pierwsze jaki masz Motorower bo w wiekszosci z 2012 roku juz byly montowane w kraniku:) a ja w Moim Torosie El Clasico nie potrzebnie dalem bo nie zwracalem uwagi na Filterek i zaczal on pekac i lao sie paliwo po Cylindrze 🙁 i pali tak jakby 2 razy wiecej 🙂 To jest moje zdanie ty rob jak uwazasz

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie