Ferro 901- strzały w tłumik, problemy z rozruchem, duszenie

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #158617 Reply
  PI0TRUSPAN
  Użytkownik
  • Postów: 14

  Witam

  Zacznę od tego, że Motorower przestał od stycznia nie ruszany aż do wczoraj. Wczoraj miałem problem z odpaleniem tzn. kręci ale nie zaskakuje, dopiero pomaga odkręcenie gazu. Zdarza się, że przy odkręcaniu gazu, dusi się i zaraz gaśnie. Dzisiaj podczas jazdy przy odpuszczaniu gazu słychać było strzały w tłumik. Przy przegazowaniu na luzie przy schodzeniu z obrotów strzela. Pierwsze 2 koła z silnikiem i szczerze nie wiem nawet od czego zacząć.

  #158621 Reply
  kargulec12
  Użytkownik
  • Postów: 495

  U mnie takie same objawy miałem od świecy. Wymieniłem i jak ręką odjął, ew. winna może być cewka zapłonowa/moduł. Paliwo świeże ?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #158622 Reply
  PI0TRUSPAN
  Użytkownik
  • Postów: 14

  Mam drugą świece fabryczną to podmienie przy najbliższej okazji;).

  Paliwo to tak: 5l jest z początku stycznia, 5l jest z początku lutego;p.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Ferro 901- strzały w tłumik, problemy z rozruchem, duszenie
Twoje informacje:
Back to top button