ferro 901

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    wini51
    Użytkownik

witam od wczoraj jestem posiadaczem tego motoroweru i chcialbym sie dowiedziec jak sciagnac kanape prosze o odpowiedz

DeelBeat
    Użytkownik

Przypatrz się dokładnie, czy nie jest przykręcone lub czy nie ma jakiejś „dźwigni”, którą ściągasz.
    A coo? Już do modułu się chcesz wepchać? 😀

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

pathar
    Użytkownik

Stojąc po lewej stronie motoroweru, niedaleko kanapy i bagażnika, czyli blisko tyłu, masz miejsce na włożenie kluczyka, wkładasz go, przekręcasz w jedną stronę do końca aż usłyszysz cichy dźwięk oznaczający zwolnienie zaczepu kanapy. Wyjmując kanapę zacznij od jej tylnej części. Napisz czy się udało:)

pawel74aa
    Użytkownik

Ja mam ten sam model tylko ja mam przerobiony na wiekszą pojemność i same sportowe częśći ,, a moduł kup odblokowany sobie,, ja mam cylinder i silnik wiekszy ale zarejestrowany na karte , i mi leci okolo 100 km/h zalezy bo nei mam licznika ,, mi zaniża duż o jka w karzdym 4t od wibraci silnika

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button