Ferro 803 brak mocy 2T

Witam już wcześniej dawałem temat braku mocy W ferro 803 wymieniłem cylinder tłok głowice pierścienie i dalej brak mocy kręci tylko do 2 tyś i nawet kółko się nie kręci na gaz nie reaguję co to może być bo już mnie to wykańcza czy jakieś uszczelniacze poszły czy coś kopci na biało proszę o pomoc

jezeli kopci na biało to pali olej. wiec albo masz w mieszance za dużo oleju albo masz rozwalony gaźnik albo pompa oleju podaje za dużo albo też masz to tragicznie wyregulowane (gaźnik, rolki) albo masz to tragicznie złożone albo ten zestaw jest nędznej jakości albo m.in uszczelniacze (ale one by padły wczesniej a nie podczas zmieniania cylindra).
Wszystko to ma wpływ na moc.
Standardowo - zmierz kompresje.

Pompa oleju jest zaślepiona ponieważ robię Sam mieszankę ale to że stracił całkowicie moc to było przed wymianą wszystkiego ale może być tak jak piszesz że gaźnik jest już klapa bo jak podłącze mu paliwo to ledwo pyrka a jak mu odłącze paliwo to idzie jak zwariowany czy może być tak że za dużo paliwa dostaje ale już Sam nie wiem

ja też nie wiem. nie widziałem go na oczy, nie wiem jaki jest stan tego sprzęta i ty też jakiejś szalonej ilości informacji nie udzielasz.
To trzeba posprawdzać a nie zgadywać.

Witam problem rozwiązany iglica nie opadała na Sam dół i dostawał za dużo benzyny dzięki za pomoc

ale skoro nie opadał na sam dół to by był problem z wolnymi a na maxa się wkręcać powinien (bo wtedy iglica jest całkiem wysunieta) a nie wkręcać sie do max 2000 obr.