Ferro 50 2T – wyciek oleju po wywrotce

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Ferro 50 2T – wyciek oleju po wywrotce

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Mateusz Truchel 9 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #656544

  Mateusz Truchel
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam. Jestem nowy na tym forum dlatego proszę o wyrozumiałość. Mam problem z cieknącym olejem spod skutera. A więc jadąć po lekkim śniegu na drodze zarzucił skuterem i uderzył prawą stroną w asfalt Ale nic poważnego się nie stało po czym to podniosłem i kopnąłem 3-4 razy aby go zapalić podczas kontynuowania jazdy wszystko było w porządku rozpedzał się dobrze i już spokojnie dojechałem do domu odstawiłem do garażu skuter i następnego dnia rano zachodze A tam na podłodze plama benzyny ponad 3 litry poszło się je*ać patrzyłem i gaźnik cały mokry wyczysciłem gaźnik i włożyłem odpalił chwilę pochodził i zgasiłem po 3 dniach przychodzę gaźnik jest mokry Ale paliwo jest całe i zauważyłem że gdzieś tak mniej więcej pod zbiornikiem na olej jest plama na podłodze sprawdzałem no nic nie widzę tylko pozostałej przewody tam się znajdujące są całe zawalone w oleju i błocie nie mogę zlokalizować skąd to leci przecierałem szmatą

  • Ten temat został zmodyfikowany9 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
  • Ten temat został zmodyfikowany9 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
  #656546
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 18 730

  w końcu ci cieknie benzyna czy olej? w czym ten gaźnik jest uwalony? olejem czy już mieszanką?

  jeżeli gaźnik jest w oleju i to nawet powyżej doprowadzenia oleju to znaczy że cieknie wyżej. A wyżej jest zbiornik na olej i przewód z olejem do dozownika.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

  Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
  #656633

  Mateusz Truchel
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Teraz wyczysciłem znów gaźnik i już nie cieknie z niego benzyna więc z gaznikiem jest już ok tylko problem jest w tym że spod zbiornika na olej gdzieś leci całe przewody są uwalone w oleju i codziennie kilka kropel poleci i nie wiem skąd postaram się w najbliższym czasie wstawiać zdjęcie

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie