Ferro 103 lub Romet 747

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #67849 Reply
  NowyNoobek
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam, jestem nowym młodym użydkownikiem. Mam zamiar kupić swój pierwszy skuter i bardzo uparłem się na Ferro 103, lecz mój tata zasugerował mi Rometa 747. Nie wiem który skuter wybrać ponieważ oba są bardzo ładne, ciekawią mnie wasz opinie na ten temat.

  Sprawa z Ferro 103 jest o tyle prostrza, że pare kilometrów od miejsca mojego zamieszkania jest salon z właśnie tymi skuterami, więc gdybym go oddawał do naprawy lub robił przegląd to wszystko miał bym na miejscu, w tym właśnie serwisie.

  #76642 Reply
  piter2080
  Użytkownik
  • Postów: 46

  Polecam ferro 103 mam go i nigdy mnie nie zawiódł

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Ferro 103 lub Romet 747
Twoje informacje:
Back to top button