Ferro 103 chiński cylinder 70 jaki tłok?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Ferro 103 chiński cylinder 70 jaki tłok?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe alek12ie
    alek12ie
    Użytkownik

Witam wszystkich, jestem nowy na forum więc sorki jeśli dodałem temat w nieodpowiednim dziale, moje pytanie dt. tego cylindra https://motor-x.pl/cylinder-70cc-47-00mm-2t-zeliwo-quantum-kpl,p.html mianowicie słyszałem że te cylindry nie są wcale takie złe, gorsze są tłoki bo lubią puchnąć, jaki tłok do tego cylindra, jakieś propozycje? 😉

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Nie kombinuj z go,nem kup sobie zamiennik airsala i już.
    http://allegro.pl/cylinder-ceramiczny-80-cm3-nikasil-minarelli-a-c-h-i5567469325.html

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe alek12ie
    alek12ie
    Użytkownik

A jak z spalaniem i osiągami tego cylindra 80ccm? szukałem na forum, ale o 80 ccm 2t nic nie znalazłem ;/

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

do 2T kupuje sie 70tki. i nie kombinuj tylko kup zestaw – cylinder, głowica, tłok z drobnicą do montażu.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

alek12ie napisał:

A jak z spalaniem i osiągami tego cylindra 80ccm? szukałem na forum, ale o 80 ccm 2t nic nie znalazłem ;/

bo to nie 80 tylko 72ccm a spalanie od 4l

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie