Felgi Router xs50

Siema :D

Wiecie może jekie są wymiary felg ( obie beben )

w Routerze xs 50 ???

bo kompletuje wszystkie czesci na wiosenne wymiany a nie wiem jakie felgi musze zamawiac ;/ ( sprawdzil bym sam lecz niestety teraz nie mam dostępu do skutera :/ )

a przy okacji wiecie jakie seryjnie rolki siedzą w 139Qmb ?

z góry dzieki :D

OstRy

Całe koła to 10 cali więc nie wiem czy na felgę też się mówi że jest 10 cali czy już mniejsza. Co do rolek to sam jestem ciekaw ;)

wiem ze felga 10 tylko nie wiem dokladnie jaka :/ Na allegro sa 2.10 x 10 cali o 2.20 x 10 cali :/ a nie bylo by wesolo gdy wyloze na nie 200zl i okaze sie ze opona mi nie bedzie pasowac ze starego kola :/

a rolki chyba sobie zmienie bo kumpla identyczny silnikowo 727 premium 10 na przyspieszenie o max zostawia mnie w tyle , ponoc na naprawie zmienili mu rolki na "odblokowane" przed tym "zabiegiem lecielismy tyle samo , tylko on sam niewie ile g mu dali :/ mam nadzieje ze 5,5 g , 6g naraku bedzie git :)

sorki jak cos pisze z tel

OstRy

odświeżam zna ktoś może odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ;/

Nie ma czegoś takiego jak "odblokowane rolki " :P Mogli wsadzić lżejsze rolki które poprawiły przyśpieszenie. Ta różnica 2.10 czy 2.20 to pewnie szerokość felgi więc trzeba by zobaczyć szerokość opony. Ja akurat mam zastawiony skut w garażu autem na zimę ale przy najbliższej okazji jak będzie ktoś wyjeżdżał autem to też sprawdzę. A co się stało że chcesz wymieniać felgi ?

Wiem ze nie ma czegoś takiego jak odblokowane rolki :p

A felge tylnia musze wymienic bo mam ją lekko skrzywiona :/ ( polskie dziury :/ )

Ja tam omijam dziury i jeszcze naszczęśćie nie mam krzywej felgi ( odpukać ) i ogólnie mój Xs ma się całkiem dobrze z przebiegiem prawie 5 tys. km. Jak będę coś robił przy skucie i nie zapomnę to sprawdzę jakie wymiary ma opona i jak coś dam znać.