Falcon 125- licznik

Witam. Wczoraj zakupiłem skuter Falcon 125. Jako, że to mój pierwszy skuter wcześniej ( dawno temu ) pomykałem jedynie motocyklami to mam pytanie dot. licznika. Czy jest podświetlany? U mnie nie świeci nic poza kontolkami. Tarcze wskaźnika prędkości i obrotów są niewidoczne po zmroku. Czy tak samo jest u Was?

na pewno jest podświetlany

Jest podświetlany, też kupiłem nowy model.
Mnie znowu nie podoba się mało widoczna w dzień kontrolka kierunkowskazu! Sam kierunkowskaz chodzi bardzo delikatnie i jeszcze nie wyczułem go w rękawicy i zdążą się przełączyć w drugą stronę zamiast włączyć

Odkręciłem plastiki ale nie demontowałem licznika i brak jest jakichkolwiek przewodów mogących świadczyć o jego podświetleniu. W najbliższym czasie będę na przeglądzie gwarancyjnym to się popytam co i jak.

Posiadam taki :
Licznik

mam taki sam w junaku, jest podświetlony

Trochę wprowadziłem w błąd. Zdjęcie w poście wyżej jest zapożyczone z internetu. Licznik w moim Falconie wygląda tak.

Licznik Falcon 125

Po rozebraniu plastików kierownicy wygląda tak:

Licznik tył

Licznik nie posiada dodatkowego oświetlenia. Istnieją jedynie zaślepki w miejscach gdzie powinny być żarówki podświetlenia. Tak więc firma Barton - mocno oszczędza na produktach.