! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Fajka

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe keeway47 keeway47 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe keeway47
    keeway47
    Użytkownik

Witam mam Keeway’a Goccię i przejechałem nią 2300km. Problem zaczął się niedawno gdy fajka po raz pierwszy spadła se świecy.
    Teraz powtarza się to dosłownie co 3-4 km. Jest to trochę frustrujące bo starczy najechać na nierówność i od razu skuter traci moc, krztusi się (spada fajka). Niedługo (początek maja) będę jechał na przeglądzik serwisowy to pogadam z ludźmi i niech to gwarancyjnie naprawią. Tylko do tego maja muszę jakoś dojeżdżać do szkoły więc trzeba jakoś zaklinować świecę aby nie wypadała.
    próbowałem między fajkę a plastikową pokrywkę włożyć drewniany kołek ale po zestawieniu skutera ze stopki wypadł.
    Może ktoś ma jakiś pomysł jak to zaklinować aby nie wypadło?? Proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

zaklep końcówkę świecy żeby była szersza

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe kozacs87
    kozacs87
    Użytkownik

a we fajce nie masz czasami takiej blaszki ?? Jak tak to ją troszkę zduś szczypcami lub kombinerkami

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Wszystkie części są tanie nie baw się w zaciski fajki kup nową fajkę

Zdjęcie profilowe Jajowy95
    Jajowy95
    Użytkownik

ale autor postu wyraźnie napisał że nie chce tego wymieniać bo na przeglądzie serwisowym mu to zrobią, a on szuka jakiegoś „patentu” aby to podczas jazdy nie wypadało

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe keeway47
    keeway47
    Użytkownik

Dzięki za wszystkie rady. Jutro zastosuję się do nich i mam nadzieję, że będzie lepiej. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie