Fajka- jaka najlepsza

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Fajka- jaka najlepsza

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #202534 Odpowiedź

Anonimowy

Witam,
    jaka firma jest najlepsza NGK czy RMS czy jakaś inna. Chodzi mi o fajkę, bo muszę ją wymienić. Ponieważ wypada po przejechaniu ok. 2km (jeden z atutów polskiej drogi :D). I trzeba ją dociskać. Skuter to Longjia exactly 50 LJ50Qt-K 2T, a świeca NGK.

#202535 Odpowiedź

Anonimowy

daj se siana z NGK , nie raz można przeczytać że NGK się zjeebało , i ja to potwierdzam , swiece NGK mi padały po kilku dziesieciu km , a fajki zpadały ze swiecy po jakism czasie .. kupiłem gumą championa chyba i dawała rade w chuuuj

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #202536 Odpowiedź

Anonimowy

wrona napisał:

daj se siana z NGK , nie raz można przeczytać że NGK się zjeebało , i ja to potwierdzam , swiece NGK mi padały po kilku dziesieciu km , a fajki zpadały ze swiecy po jakism czasie .. kupiłem gumą championa chyba i dawała rade w chuuuj

jak kupujesz najtańsze podróby z biedronki to się nie dziw
    NGK zakładają na pierwszy montaż i trzymają latami

#202537 Odpowiedź

Anonimowy

Jak spada fajka, to nie trzeba frajerzyć kupując nową fajkę, tylko można poprawić jej mocowanie 😉 Masz kombinerkiż To kombinuj 😉

#202538 Odpowiedź

Anonimowy

janica94 napisał:

jak kupujesz najtańsze podróby z biedronki to się nie dziw

chyba cie jeebie dziewczynko.. zawsze kupowałem części u tego samego goscia i nigdy nie miał maniany.. a potem sam mówił że to NGK się zjeebało , tzn to jest chyba tak że w obiegu sa i podróby i oryginały ale tego nei rozróżnisz..

Dywersant napisał:

to nie trzeba frajerzyć kupując nową fajkę,

Dywersant napisał:

Masz kombinerkiż To kombinuj

no.. bo przy plastikowej fajce duzo zdziałam kombinerkami w szczególnosci ze taki drucik co jest w fajce i zaczepiał się o te „ząbki” na swiecy wypadał …

najlepszym patentem na dojazd do domu jak sypnie się faja to nakręcić przewód wysokiego napięcia bezpośrednio na swiece i zacisnać trytą i ni chuuja żeby cos nie poszło, tylko wiem ze faje mają jakieś tam ooprniki tzn, nie wpływa to na iskre i jakosc pracy silnika ale po coś tam tam jest ( nie znam się a mówił mi kiedys elektryk)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #202539 Odpowiedź

Anonimowy

Ale ta „faja” się wypaliła czy coś takiego… I nie zdziałam dużo kombinerkami. Chcę abyście polecili najlepsze i napisali dlaczego takie a nie inne. Mi po 3600 km od nowości skutera padła.

#202540 Odpowiedź

Anonimowy

jak mówiłem DLA MNIE champion robi robote gumowy

#202541 Odpowiedź

Anonimowy

jaki kutas wyrzucil moj postą? ;/
    p.s. Dla mnie stare ngk kozak 😉 te nowy 3 zalatwilem ngk (wyrabiaja się w srodku) wsadzilem fajke ngk z 99 roku i kozak. latal na tym speed az do wypadku i dalej mam ta fajke i wr teraz ja ma 😀

#202542 Odpowiedź

Anonimowy

Danielson napisał:

wsadzilem fajke ngk z 99 roku i kozak

Danielson napisał:

(wyrabiaja się w srodku)

razy pierdyliard, tak mi się działo z kazdą po kolei …

Danielson napisał:

jaki kutas wyrzucil moj postą? ;/

ktoś niezbyt inteligętny gdyż dostałem info o jakimś niby ćpuństwie

gupek myślał że my rozmawiamy o nielegalnej marihuaninie , a nie o shiszy 😀

#202543 Odpowiedź

Anonimowy

Ale że coś Ktoś z zewnątrz wyrzucił?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Fajka- jaka najlepsza
Informacje o Tobie: