Elystar 50 Immobiliser problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Elystar 50 Immobiliser problem

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kaniu Kaniu 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #642764 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

Witam mam problem w skuterze z immo skuter to Peugeot Elystar 50 z 2004r po przekręceniu na zapłon przez chwile miga czerwona dioda z po chwili zapala się na stałe i nie da się odpalić skutera. Dodam że wymieniany był w nim sterownik bo stary się spalił ale kupiłem taki sam z takimi samymi numerami tylko jeden się nie zgadza. Ktoś wie jak zmostkować immo żeby dało się odpalać bez niego?

#642766 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie da się. potrzebujesz kluczyka wpisanego do pamięci sterownika (właściwego)

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #642771 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

A czy to coś zmienia gdy po odpięciu tego sterownika jest to samo? Oczywiście moduł immo jest podpięty

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kaniu Kaniu.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kaniu Kaniu.
    #642773 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jaki „moduł immo”?
    Moduł immo jest w komputerze a nie osobną częścią. Chyba że masz jakis dokładany immo.
    Ina opcja to kupić sportowy moduł bez immo

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #642774 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

mam podpięte coś takiego pisze imm006.2 wpisz sobie w google numer 1173792400 zobaczysz co mam na myśli

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #642775 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

a nie pomyłka przecież to moduł zapłonowy

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Elystar 50 Immobiliser problem
Informacje o Tobie: