Elystar 50 Immobiliser problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Elystar 50 Immobiliser problem

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kaniu Kaniu 1 lat, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

Witam mam problem w skuterze z immo skuter to Peugeot Elystar 50 z 2004r po przekręceniu na zapłon przez chwile miga czerwona dioda z po chwili zapala się na stałe i nie da się odpalić skutera. Dodam że wymieniany był w nim sterownik bo stary się spalił ale kupiłem taki sam z takimi samymi numerami tylko jeden się nie zgadza. Ktoś wie jak zmostkować immo żeby dało się odpalać bez niego?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie da się. potrzebujesz kluczyka wpisanego do pamięci sterownika (właściwego)

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

A czy to coś zmienia gdy po odpięciu tego sterownika jest to samo? Oczywiście moduł immo jest podpięty

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kaniu Kaniu.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kaniu Kaniu.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jaki „moduł immo”?
    Moduł immo jest w komputerze a nie osobną częścią. Chyba że masz jakis dokładany immo.
    Ina opcja to kupić sportowy moduł bez immo

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

mam podpięte coś takiego pisze imm006.2 wpisz sobie w google numer 1173792400 zobaczysz co mam na myśli

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kaniu
    Kaniu
    Użytkownik

a nie pomyłka przecież to moduł zapłonowy

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie