peugeot elyseo 100 cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 peugeot elyseo 100 cc

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #315034 Odpowiedź

Robert Popielarz
    Użytkownik

Witam mam problem z elyseo 100ccm pali na dotyk lecz nie trzyma sie na wolnych obrotach gaźnik czyszczony uszczelniacze nowe. Dzięki za pomoc pozdrawiam

#315038 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może nieszczelność w dolocie? może warjujące ssanie, może padnięty gaźnik. jest sporo możliwości

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #315039 Odpowiedź

Robert Popielarz
    Użytkownik

modern to byc membrana poprostu brake mi pomyslow

#315087 Odpowiedź

Robert Popielarz
    Użytkownik

Wombat takie rzeczy to bym zauważył raczej nie jestem jakimś maolatem co nic nie wie na temat 2t myślałem że coś podpowiesz więcej pozdrawiam

#315091 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no niestety nie jestem wróżką. przyczyn może być dużo i trzeba wszystkie sprawdzić

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: peugeot elyseo 100 cc
Informacje o Tobie: