Elektryka w skuterze !!(Motobi Rocky 50)

Witam

Otóż mam taki oto problem ze Skuterem.Po wizycie skuterem u znajomego na myjni przestały działać mi światła oraz obrotomierz,wskaźnik paliwa.
Nie działają światła krótkie,długie ,tylne stopu,pozycyjne a o dziwo działają kierunkowskazy,klakson.Te które działają maja włączniki po jednej stronie a światła po drugiej stronie.Zdjąłem pokrywę tam gdzie są liczniki po odpinałem wszystkie kostki( może woda się gdzieś dostała) popsikałem ISOLEM (płyn do instalacji elektrycznych),znalazłem również inne kostki po prawej stronie kierowcy po siedzeniem ,zrobiłem to samo,Nadal nic.
Myślę może bezpiecznik poszedł,Wiem gdzie jest tylko jeden przy akumulatorze,jest sprawny.

Co mogło się stać??Co mógłbym jeszcze sprawdzić lub zrobić,gdzie są jeszcze bezpieczniki w tym skuterze??

Bezpiecznik powinien być jeden, a jeśli by było więcej to byłyby w jednym miejscu- przy aku- przynajmniej tak jest u mnie.
Działają Ci światła, którą są podpięte pod aku. Radziłbym się pochylić nad prądnicą i regulatorem napięcia-choć myśle, że jest zdrowy.